Bartosz Kijeski
od 16 lat
Lech Poznań w coraz to szybszym tempie oddala się od obrony tytułu mistrza Polski. Po niedzielnej porażce z Rakowem Częstochowa 1:2 (0:0) poznaniacy tracą do lidera już 13 punktów. - W ostatnich minutach meczu zabrakło koncentracji - powiedział Michał Skóraś, autor jedynego trafienia dla Kolejorza w hicie minionej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Kolejorz był bardzo bliski zdobycia ważnego punktu przy Bułgarskiej, jednak trafienie Fabiana Piaseckiego w doliczonym czasie gry sprawiło, że ekipa spod Jasnej Góry pewnym krokiem zmierza w kierunku triumfu.

Michał Skóraś po meczu z Rakowem: On przecież żyje z kontrataków

Lech Poznań w meczu z Rakowem Częstochowa wyszedł w eksperymentalnym ustawieniu z trójką środkowych obrońców. Miał to być efekt zaskoczenia przeciwnika i poniekąd ta taktyka zdawała egzamin. Niestety lechitom zabrakło koncentracji do końca spotkania, co przełożyło się na utratę gola w ostatnich fragmentach niedzielnego meczu. Przyznał to także sam skrzydłowy Kolejorza, Michał Skóraś, który nie ukrywał, że zarówno on, jak i zespół jest rozczarowany tym, co wydarzyło się na boisku.

- Po ostatnim meczu mieliśmy jeden trening. Chcieliśmy w ten sposób zaskoczyć Raków. Jednak w drugiej połowie, gdzieś straciliśmy koncentracje w niektórych sytuacjach. Mieliśmy głupie straty. A Raków przecież żyje z kontrataków. Tak straciliśmy pierwszą bramkę. Druga tez padła po naszym błędzie. Szkoda, bo to była 90 minuta. Jesteśmy troszkę rozczarowani

- powiedział po meczu Michał Skóraś.

Lechowi Poznań w hicie kolejki nie udało się zatrzymać kroczącego od zwycięstwa do zwycięstwa Rakowa. Kolejorz przegrał 1:2, gdyż nie wykorzystał swoich sytuacji i popełnił zbyt dużo błędów w obronie. Niestety Raków był bezlitosny. Z zimną krwią wykorzystał potknięcia lechitów.Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań --->

Lech Poznań - Raków Częstochowa 1:2. Zespół Marka Papszuna t...