• Koniec meczu! Trzy punkty dla Miedzi Legnica!

• GOOOOOOOOOOOL! CEZARY SAUCZEK! WIGRY PRZEGRYWAJĄ 1:2!

• Maciej Koziara pojawił się na boisku w miejsce Marquitosa.

• Roko Mislov wszedł w miejsce Krzysztofa Danielewicza.

• Ależ było blisko! Najpierw w poprzeczkę trafił Jakub Łukowski, a po chwili dobijał Marquitos i również trafił w poprzeczkę!

• Artur Pikk ukarany żółtą kartką.

• Kamil Sabiłło zastąpił Łukasza Sosnowskiego.

• 20-letni Patryk Makuch głową wpakował piłkę do bramki! Miedź coraz bliżej wygranej!

• GOOOOOOOOOOOOL! PATRYK MAKUCH! 2:0 DLA MIEDZI!

• Kilka minut temu Jakub Łukowski wszedł na boisku i już wpisał się na listę strzelców! Zawodnik Miedzi precyzyjnie przymierzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gospodarze na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOL! ŁUKOWSKI! 1:0 DLA MIEDZI!

• Na bramkę Wigier uderzał Marquitos. Strzał minął cel.

• Roszada w Miedzi. Jakub Łukowski zmienił Carlosa Heredię.

• Adrian Purzycki zobaczył żółty kartonik.

• Nemanja Mijusković ukarany żółtą kartką.

• Adrian Purzycki strzelał z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ponad bramką.

• Szymon Łapiński opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Michał Żebrakowski.

• Druga połowa spotkania już się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej połowy!

• Zmiana przed przerwą. Robert Bartczak zastąpi Arkadiusza Najemskiego.

• Pikk groźnie przedryblował dwóch zawodników, wpadł w pole karne i jeszcze sciął do środka podaniem do kolegi z zespołu. Czujnie jednak zachowali się obrońcy Wigier.

• Sołdecki z żółtą kartką.

• Ojamaa dośrodkował po ziemi do Marquitosa, który nie trafił jednak w piłkę przed bramką.

• Danielewicz świetnie uderzył na dalszy słupek, ale zorientował się w tym Kąkolewski i w porę wyskoczył do interwencji.

• Danielewicz próbował strzelić sprzed pola karnego, ale został popchnięty. Sędzia wskazał faul blisko bramki rywali.

• Makuch idealnie znalazł wchodzącego w pole karne Ojamę, ale Fin nie zdołał oddać czystego strzału. Goście dzielnie się bronią przed atakami, ale mają problem, by odpowiedzieć składną akcją.

• Carlitos minimalnie obok słupka! Wyraźna przewaga gospodarzy.

• Pomocnik Miedzi opuścił boisko, interwencja lekarzy potrwa nieco dłużej.

• Na boisku przez dłuższą chwilę opatrywany Krzysztof Danielewicz.

• Goście wybijają piłkę po dośrodkowaniu Marquitosa.

• Carlos Heredia uderzył na bramke, ale prosto w ręce Kąkolewskiego.

• Wigry cofnięte głęboko na swojej połowie.

• Kibice Miedzi odśpiewali hymn Polski w związku z rocznicą agresji III Rzeszy na Rzeczpospolitą w 1939 roku.

• Zaczynamy!

• Marzący o powrocie do najwyższej ligi legniczanie grają w tym sezonie w kratkę. Zwycięstwa przeplatają się z porażkami, a płaska tabela powoduje, że Miedź raz jest w czołówce, a raz blisko strefy spadkowej.

• Drużyna Wigier nie przegrała jednak jeszcze w delegacji. W dodatku, ostatnie trzy ich mecze, to zwycięstwa z Podbeskidziem (1:0), z Olimpią (2:1) i Termaliką (1:0).

• W pierwszym, niedzielnym spotkaniu, zmierzą się ze sobą szósta Miedź z trzecimi Wigrami. Spotkanie będzie o tyle ciekawe, że tylko punkt dzieli ich od liderującej Warty i Stali

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Miedź Legnica - Wigry Suwałki!

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Miedź Legnica - Wigry Suwałki ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Miedź Legnica - Wigry Suwałki ONLINE. W pierwszym, niedzielnym spotkaniu, zmierzą się ze sobą szósta Miedź z trzecimi Wigrami. Spotkanie będzie o tyle ciekawe, że tylko punkt dzieli ich od liderującej Warty i Stali. Czy spadkowicz wróci do czołówki 1 Ligi? A może to Wigry znów sprawią niespodzianką na boisku rywala?

Miedź Legnica - Wigry Suwałki ONLINE

Wigry Suwałki prezentują w tym sezonie bardzo solidny i poukładany futbol. Po sześciu kolejkach są już na 3. miejscu w tabeli, choć na Podlasiu nikt nie spodziewał się walki o awans do Ekstraklasy. Przed suwalszczanami mecz z Miedzią, która pretenduje do powrotu do najwyższej ligi.
Drużyna Wigier nie przegrała jednak jeszcze w delegacji. W dodatku, ostatnie trzy ich mecze, to zwycięstwa z Podbeskidziem (1:0), z Olimpią (2:1) i Termaliką (1:0). Drużynę z Suwałk prowadzi dobrze znany w Legnicy Adam Fedoruk, który prowadził Miedź w sezonie 2013/14.

Marzący o powrocie do najwyższej ligi legniczanie grają w tym sezonie w kratkę. Zwycięstwa przeplatają się z porażkami, a płaska tabela powoduje, że Miedź raz jest w czołówce, a raz blisko strefy spadkowej. Miedź miała oczywiście w terminarzu trudnych rywali, z którymi przegrała. Ulegli po 0:1 innemu spadkowiczowi - Zagłębiu Sosnowiec i Stali Mielec.

- Miedź i Stal, z którą na wyjeździe zremisowaliśmy 1:1, prezentują najwyższy poziom w lidze, ale zespół z Legnicy gra chyba szybszy, bardziej dynamiczny futbol - uważa Adam Fedoruk, trener Wigier. - Marzymy o remisie, ale w tym sezonie pokazaliśmy już, że stać nas na niespodzianki.

Miedź Legnica - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Spotkanie Miedź Legnica - Wigry Suwałki rozpocznie się w niedzielę o godz 15:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Miedź - Wigry w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.