0 1 połowa

Zagłębie Sosnowiec

1

1 1 połowa

• Koniec spotkania! Baraże nie dla Miedzi. Legniczanie zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 1:1.

• Spotkanie zostało przedłużone o co najmniej trzy minuty.

• Patryk Makuch przymierzył z ponad 20 metrów. Piłka minęła cel.

• Nikolas Korzeniecki uderzał tuż zza pola karnego. Na posterunku Paweł Lenarcik.

• Piotr Azikiewicz wszedł w miejsce Marcina Garucha.

• Szymon Sobczak wszedł w miejsce Joao Oliveiry.

• Patryk Makuch dośrodkował z lewej strony, a akcję strzałem z kilku metrów wykończył wprowadzony chwilę wcześniej Mehdi Lehaire.

• GOOOOOOL! MEHDI LEHAIRE! Miedź wyrównała!

• Mehdi Lehaire zastąpił Krzysztofa Drzazgę.

• Kacper Andrzejewski zameldował się na boisku w miejsce Pawła Tupaja.

• Quentin Seedorf wszedł na boisko w miejsce Łukasza Turzynieckiego.

• Miedź atakuje. Seria rzutów rożnych nie przyniosła zagrożenia pod bramką gości.

• Paweł Lenarcik piąstkował piłkę po strzale Patrika Misaka.

• Michał Bednarski nie trafił w światło bramki po podaniu Damiana Tronta.

• Paweł Tupaj uderzył po ziemi. Na posterunku Krystian Stępniowski.

• Marcin Biernat został napomniany żółtą kartką.

• Początek drugiej połowy spotkania!

• Marcin Biernat wszedł w miejsce Rubena Hoogenhouta.

• Patryk Makuch wszedł w miejsce Joana Romana.

• Koniec pierwszej części gry!

• GOOOOL! 1:0 DLA ZAGŁĘBIA! GONCALO GREGORIO TRAFIA Z RZUTU KARNEGO!

• Żółtą kartką napomniany został Marcin Garuch.

• Sędzia ukarał także protestującego Pawła Lenarcika.

• Dani Pinillos obejrzał żółtą kartkę.

• Rzut karny dla Zagłębia! Dani Pinillos faulował Goncalo Gregorio.

• Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej części gry.

• Maciej Ambrosiewicz został napomniany żółtą kartką.

• Szansa Miedzi! Michał Bednarski przestrzelił w sytuacji sam na sam z Krystianem Stępniowskim.

• Nemanja Mijusković obejrzał żółtą kartkę za faul na Goncalo Gregorio.

• Centra Patrika Misaka z rzutu wolnego. Sytuację wyjaśnił Krzysztof Drzazga.

• Groźnie w polu karnym Zagłębia po zagraniu Pawła Zielińskiego. Wybija Lukas Duriska.

• Niebezpieczne dośrodkowanie Marcina Garucha. Bramkarz Zagłębia zachował czujność i wyłapał piłkę.

• Joao Oliveira główkował po wrzutce Dawida Ryndaka. Na posterunku Paweł Lenarcik.

• Łukasz Turzyniecki mógł wpakować piłkę do własnej bramki po dośrodkowaniu Pinillosa!

• Krzysztof Drzazga obejrzał żółtą kartkę za faul na Macieju Ambrosiewiczu.

• Patrik Misak strzelał z woleja z pola karnego. Paweł Lenarcik odbił futbolówkę.

• Niecelny strzał Dawida Ryndaka z prawej strony pola karnego.

• Początek spotkania!

• W rundzie jesiennej w Sosnowcu Miedź wygrała 2:0. Sędzią meczu Miedź -Zagłębie będzie 25-letni Patryk Gryckiewicz z Torunia.

• W Sosnowcu trwają już przygotowania do nowego sezonu. Trener Kazimierz Moskal nadal pozostanie w klubie, zaczęły się ruchy kadrowe w zespole. Obecna kadra chce jednak pożegnać koszmarny w generalnej ocenie sezon z honorem.

• Ostatni mecz z Miedzią w Legnicy ma znaczenie już tylko dla gospodarzy, którzy wciąż marzą o starcie w barażach o Ekstraklasę. Aby zająć szóste miejsce Miedź Legnica musi pokonać Zagłębie Sosnowiec i liczyć na domową porażkę Górnika Łęczna z Sandecją Nowy Sącz.

• Drużyna z Legnicy na kolejkę przed końcem sezonu zachowała szanse na grę w barażach, choć nie są one zbyt duże. Zagłębie ligowy byt zapewniło sobie dopiero w przedostatniej serii gier. Początek meczu w niedzielę o godz. 12:40. Witamy w relacji LIVE!