Amelia Sumara
Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z Energa MKS Kalisz.
Mecz Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom z Energa MKS Kalisz. Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom
We wtorek, 28 marca o godzinie 20:30, siatkarki Radomki rozegrały spotkanie w ramach 22. kolejki Tauron Ligi w Arenie Kalisz. Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie piąta drużyna w tabeli - Energa MKS Kalisz.

We wtorek, 28 marca o godzinie 20:30, siatkarki Moya Radomka Radom zmierzyły się z Energa MKS Kalisz w Arenie Kalisz w ramach 22. kolejki Tauron Ligi. Drużyna z Radomia plasuje się obecnie na 10 pozycji w tabeli, natomiast siatkarki z Kalisza są piąte.

• Strasz

Moya Radomka Radom - Energa MKS Kalisz 0-3 - (22-25), (21-25), (20-25)

Set I (22-25)

Mecz rozpoczął się zagrywką drużyny z Radomia, która zdobyła pierwszy punkt. Siatkarki z Radomia szły za ciosem zdobywając kolejne 3 punkty. Moya Radomka Radom utrzymywała prowadzenie. Po kilku ostrych wymianach Energa MKS Kalisz doprowadziła do wyrównania wyniku. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25 - 22 dla drużyny z Kalisza.

Set II (25-21)

Drugi set rozpoczął się kilka minut po godzinie 21. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Radomia. Drużyny szły łeb w łeb, zdobywając punkt za punktem. Moya Radomka Radom ponownie wyszła na prowadzenie. Drugi set zakończył się wynikiem 25 - 21 dla drużyny z Kalisza.

Set III (25-20)

Trzeci set rozpoczął się zagrywką drużyny z Radomia, ale pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Kalisza. Moya Radomka Radom ponownie wyszła na prowadzenie. Trzeci set zakończył się wynikiem 25 - 20 dla drużyny z Kalisza.