Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja [BRAMKI, WYNIK]

krk
W Samarze Rosjanie zostali rozbici przez ekipę Urugwaju
W Samarze Rosjanie zostali rozbici przez ekipę Urugwaju East News
Mundial 2018: Urugwaj - Rosja BRAMKI, WYNIK. Reprezentacja Urugwaju zajęła pierwsze miejsce w grupie A. W Samarze zespół z Ameryki Południowej udzielił Rosjanom surowej lekcji zwyciężając 3:0. Zobacz skrót meczu Urugwaj - Rosja!

SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja BRAMKI. Zaczął Suarez
Urugwaj boleśnie sprowadził gospodarzy turnieju na ziemię, zadając trzy ciosy. Pierwszy z nich już w 10. minucie. Luis Suarez świetnie uderzył po ziemi tuż przy prawym słupku z rzutu wolnego. Ekipa z Ameryki Południowej na tym jednak nie zamierzała poprzestać. W 24. minucie, po rzucie rożnym dla Urugwaju, piłka została wybita przed pole karne, gdzie był Diego Laxalt. Ten zdecydował się uderzyć na bramkę Akinfiejewa, futbolówka odbiła się jeszcze od Denisa Czeryszewa i wpadła do bramki.

SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja BRAMKI. Skończył Cavani
Na domiar złego, w 36. minucie, czerwoną (za drugą żółtą) kartką ukarany został Igor Smolnikow. Od tego momentu Rosjanie musieli radzić sobie w dziesiątkę. Ale nie poradzili. Tuż przed końcem spotkania bramkę zdobył Edinson Cavani, który wykorzystał nieuwagę obrońców gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Materiał oryginalny: Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja [BRAMKI, WYNIK] - Gol24