psz
SSC Napoli rozbiło AS Monaco (5:0) w meczu towarzyskim. Absolutnym bohaterem spotkania był Manolo Gabbiadini, który zdobył aż cztery bramki dla gospodarzy. Od pierwszej minuty zagrał Kamil Glik, a po przerwie (67. minuta) weszli na plac Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

Mecz był strzeleckim popisem reprezentanta Włoch, Manolo Gabbiadiniego, który zdobył cztery gole. To zła wiadomość dla Arkadiusza Milika, bo 24-letni napastnik będzie głównym rywalem Polaka do gry w wyjściowym składzie Napoli.

Wracając do naszych reprezentantów, to od pierwszej minuty po raz pierwszy po przejściu do AS Monaco zagrał Kamil Glik. W 67. minucie z ławki weszli Milik i Piotr Zieliński. Polski duet pokazał kilka ciekawych kombinacji, a były gracz Ajaksu Amsterdam był nawet o krok od swojego premierowego trafienia.

SSC Napoli - AS Monaco 5:0 (2:0)

Bramki:
1:0 - Manolo Gabbiadini 4'
2:0 - Manolo Gabbiadini 17'
3:0 - Manolo Gabbiadini 49' (rzut karny)
4:0 - Manolo Gabbiadini 64'
5:0 - Allan 66'

Materiał oryginalny: Napoli rozgromiło Monaco w meczu towarzyskim. Zadebiutowali Milik i Zieliński, grał też Glik - Gol24