Oceny Cracovii po meczu z Wisłą Płock. Najlepsza nota dla Wójcickiego

Marcin Chycki
Cracovia - Wisła Płock 1:0
Cracovia - Wisła Płock 1:0 Ryszard Kotowski
Piłkarze Cracovii pokonali na własnym boisku Wisłę Płock 1:0. W pierwszej połowie zawodnicy "Pasów" nie zachwycali grą, ale po przerwie pokazali się z dobrej strony. Oto oceny podopiecznych Jacka Zielińskiego po meczu.

GRZEGORZ SANDOMIERSKI (6) - Kolejny dobry występ bramkarza Cracovii. Pewnie pod bramką nie popełniał błędów.

TOMASZ BRZYSKI (6) - Posłał najwięcej dośrodkowań, w obronie również niezła gra piłkarza Cracovii.

PIOTR POLCZAK (5) - Czasami niepewnie w defensywie, brakowało mu szybkości i trochę odbiegał od tempa gry.

PIOTR MALARCZYK (6)- Dużo udanych podań, dobrze wyprowadzał grę do przodu, w obronie dużo odzyskań piłki.

JAKUB WÓJCICKI (7) - Zdobyta bramka podwyższa jego ocenę. Niezłe górne piłki w wykonaniu tego piłkarza.

MIROSLAV COVILO (5) - Próbował znaleźć swoją szansę w ofensywie, ale nie do końca mu to wychodziło. Zaliczył dużo fauli na rywalach.

MARCIN BUDZIŃSKI (5) - Wyprowadził sporo podań, ale brakowało strzałów z dystansu do których przyzwyczaił publikę w poprzednich meczach.

DAMIAN DĄBROWSKI (6) - Dobry mecz w wykonaniu Dąbrowskiego. Najwięcej zagranych piłek i co najważniejsze udanych podań. Brakowało może tylko próby strzałów z jego strony

MATEUSZ CETNARSKI (6) - Dużo celnych podań, powoli wraca do swojej optymalnej formy.

MATEUSZ SZCZEPANIAK (5) - Oddał kilka strzałów, ale nie pokazał pełni możliwości swoich umiejętności.

KRZYSZTOF PIĄTEK (4) - Próbował strzałów z dystansu i pokazywał się z przodu, ale zmarnował stuprocentową okazję w końcówce, którą powinien wykorzystać, co znacznie obniżyło jego notę.

Weszli z ławki:

ERIK JENDRISEK (5) - Na tyle co grał pokazał się dość nieźle. Zdążył wyprowadzić kilka zagrań.

LUIS CARLOS DELEU (5) - Grał niecałe 15 minut, pokazał się z dobrej strony, zaliczył groźny strzał na bramkę.

MATEUSZ WDOWIAK (-) - Wszedł na ostatnie minuty i zagrał zbyt mało czasu, żeby go ocenić.

Materiał oryginalny: Oceny Cracovii po meczu z Wisłą Płock. Najlepsza nota dla Wójcickiego - Gol24