Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę i niedzielę w Kielcach odbyły się Ogólnopolskie...

Omega Olkusz przed KSZO Ostrowiec na zawodach pływackich o Puchar MOSiR w Kielcach [ZDJĘCIA]

W sobotę i niedzielę w Kielcach odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar MOSiR. Na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej rywalizowało w nich około 150 pływaków z 22 klubów z całej Polski.
-Zawody były ciekawe, emocjonujące. Niektóre konkurencje stały na wysokim poziomie. Dziękujemy klubom za udział w tej imprezie - mówiła Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kielcach.
W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Omega Olkusz, której pływacy wywalczyli 349 punktów. Drugie miejsce zajął KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - 280 punktów, trzecie Korona-Swim Kielce – 238 punktów.
Jeśli chodzi o pozostałe kluby z województwa świętokrzyskiego, to na szóstej pozycji sklasyfikowany został Salos Cortile Kielce z dorobkiem 102 punktów, na dwunastej Akwedukt Kielce - 32 punkty, na siedemnastej Orka MOSiR Kielce - 20 punktów, na osiemnastej TS Połaniec - 18 punktów, a 22. pozycję zajął Delfin Połaniec, który na tych zawodach zgromadził dwa punkty.