Orlen Wisła też w 1/8 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych! Odrobiła w Danii straty z Płocka

PK
Karolina Misztal/Polska Press
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock, podobnie jak PGE VIVE Kielce, awansowali do 1/8 Ligi Mistrzów. "Nafciarze" wygrali w niedzielę rewanżowy, barażowy mecz z duńskim Bjerringbro-Silkeborgiem. Płocczanie wygrali na wyjeździe 27:20 (13:15), a wcześniej przegrali w Płocku 22:26.

Bohaterem rewanżowego meczu był bramkarz zespołu z Płocka, Adam Morawski, który w drugiej połowie przepuścił tylko pięć rzutów. W pierwszej połowie dwóch zawodników Orlen Wisły, Dan Emil Racotea i Jose De Toledo, zobaczyło czerwone kartki za faule.

W 1/8 Orlen Wisła zagra z mistrzem Węgier, MOL-Pickiem Szeged. Polska pierwszy raz od trzech sezonów ma dwie drużyny na tym etapie rozgrywek.

BYLI PIŁKARZE RĘCZNI ISKRY I KORONY KIELCE RADZĄ SOBIE W ŻYCIU

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: Orlen Wisła też w 1/8 Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych! Odrobiła w Danii straty z Płocka - Echo Dnia Świętokrzyskie