dor
Minęło 13 lat od historycznego występu piłkarzy Korony Kielce w finale Pucharu Polski - mecz odbył się 1 maja 2007 roku. Na stadionie w Bełchatowie kielecki zespół przegrał z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Radosław Majewski w 16 minucie i Jarosław Lato w 77 minucie. Koronę gorąco dopingowało w tym spotkaniu około 4 tysięcy kibiców. Kielecki zespół od 29 minuty grał w dziesiątkę, ponieważ sędzia Grzegorz Gilewski z Radomia pokazał Mariuszowi Zganiaczowi drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.  Korona zagrała w składzie: Mielcarz - Golański, Szyndrowski, Kuś, Bednarek (63. Robak) - Bonin. Hermes, Zganiacz, Kaczmarek (73. Sasin) - Gajtkowski (46. Trzeciakiewicz), Kowalczyk.  (dor)
Minęło 13 lat od historycznego występu piłkarzy Korony Kielce w finale Pucharu Polski - mecz odbył się 1 maja 2007 roku. Na stadionie w Bełchatowie kielecki zespół przegrał z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Radosław Majewski w 16 minucie i Jarosław Lato w 77 minucie. Koronę gorąco dopingowało w tym spotkaniu około 4 tysięcy kibiców. Kielecki zespół od 29 minuty grał w dziesiątkę, ponieważ sędzia Grzegorz Gilewski z Radomia pokazał Mariuszowi Zganiaczowi drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Korona zagrała w składzie: Mielcarz - Golański, Szyndrowski, Kuś, Bednarek (63. Robak) - Bonin. Hermes, Zganiacz, Kaczmarek (73. Sasin) - Gajtkowski (46. Trzeciakiewicz), Kowalczyk. (dor) Fot. Polska Press
Minęło 13 lat od historycznego występu piłkarzy Korony Kielce w finale Pucharu Polski - mecz odbył się 1 maja 2007 roku. Na stadionie w Bełchatowie kielecki zespół przegrał z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Radosław Majewski w 16 minucie i Jarosław Lato w 77 minucie. Koronę gorąco dopingowało w tym spotkaniu około 4 tysięcy kibiców.