W środę piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce w spotkaniu PGNiG Superligi pokonali w Hali Legionów Azoty Puławy 34:31. Mecz nieoczekiwanie miał dość wyrównany przebieg, a w 51 minucie goście doprowadzili do remisu 29:29. Miała na to wpływ przede wszystkim słaba gra gospodarzy w obronie. Na szczęście w ataku było lepiej, a najlepszym zawodnikiem naszym zdaniem był gracz, który początek sezonu miał słabiutki, ale ostatnio gra coraz lepiej. Pod kolejnymi zdjęciami zamieszczamy nasze oceny szczypiornistów PGE VIVE w skali 1-10 wraz z krótkimi uzasadnieniami. WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, SURFING, WESELA… [zdjęcia] [B]POLECAMY RÓWNIEŻ:[/B][tabela][tr][td sz=300]IGOR KARACIĆ I ANDI WOLFF Z PGE VIVE MÓWIĄ PO POLSKU [VIDEO] Krzysztof Krogulec