Redakcja
Piast Gliwice przegrał z Legią 5:1. Kibice nie kryli rozczarowania
Piast Gliwice przegrał z Legią 5:1. Kibice nie kryli rozczarowania Marzena Bugała-Azarko
Piast - Legia 1:5 takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Kibice Piasta Gliwice opuszczali w minorowych nastrojach. Niektórzy z nich nie chcieli nawet dotrwać do końca spotkania i wychodzili przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

W czasie meczu Piast Gliwice - Legia Warszawa kibice głośno dopingowali swoich ulubieńców. Doping na nic się jednak zdał, bo Piast grał dobrze tylko w 1. połowie. Na drugą połowę nie starczyło sił i umiejętności, a rozpędzona Legia Warszawa strzelała gol za golem, ku radości garstki swoich kibiców.

ZOBACZ KONIECZNIE:
DLACZEGO PIAST GLIWICE PRZEGRAŁ Z LEGIĄ WARSZAWA

Legia Warszawa pokonała Piast Gliwice 5:1

Piast Gliwice – Legia Warszawa 1:5. Pogrom przy Okrzei

Materiał oryginalny: Piast Gliwice przegrał z Legią Warszawa 1:5. Kibice zdegustowani wyszli ze stadionu - Dziennik Zachodni