Pięć wniosków po meczu Legia - Drita. Efekt nowej miotły czy zwycięstwo nad rywalem z hobby ligi?
Stanisław Moneta
W czwartek Legia Warszawa awansowała do IV rundy eliminacji Ligi Europy po zwycięstwie 2:0 nad Dritą Gnjilane. Debiut Czesława Michniewicza w roli trenera stołecznej drużyny wypadł nieźle. Nie ma co się jednak oszukiwać, rywale nie byli drużyną nawet ze średniej półki. Oto pięć najważniejszych wniosków po tym spotkaniu.Uruchom i przeglądaj galerię klikając "NASTĘPNE", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu
Adam Jankowski
W czwartek Legia Warszawa awansowała do IV rundy eliminacji Ligi Europy po zwycięstwie 2:0 nad Dritą Gnjilane. Debiut Czesława Michniewicza w roli trenera stołecznej drużyny wypadł nieźle. Nie ma co się jednak oszukiwać, rywale nie byli drużyną nawet ze średniej półki. Oto pięć najważniejszych wniosków po tym spotkaniu.
[i]Uruchom i przeglądaj galerię klikając "NASTĘPNE", strzałką w prawo na klawiaturze lub gestem na ekranie smartfonu[/i]
Aleksander Śliwka - Orlen
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.