Piękny gol Piotra Pierzchały z przewrotki i remis Korony II Kielce z Sokołem Sieniawa 1:1

dorZaktualizowano
Piotr Pierzchała zdobył wyrównującą bramkę dla Korony II w wyjazdowym meczu z Sokołem Sieniawa. Fot. Sławomir Stachura
W meczu o trzecioligowe punkty Korona II Kielce zremisowała na wyjeździe z Sokołem Sieniawa 1:1. Wyrównującą bramkę w 90 minucie pięknym strzałem przewrotką zdobył Piotr Pierzchała.

Sokół Sieniawa - Korona II Kielce 1:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Buczek 65 z karnego - Piotr Pierzchała 90.
Korona II: Kozioł 9 - Szymusik 7, Dziubek 5 (59. Sowiński 3), Pierzchała 7, Bujak 6 - Prętnik 7 - Jukić 6 (69. Szałas 2), P. Lisowski 7 Ż (69. Jopkiewicz 3), Petrović 8, D. Lisowski 7 - Piróg 7 (59. Górski 2 Ż).

W pierwszej połowie Korona stworzyła kilka okazji do zdobycia bramek. Groźnie uderzali Zvonimir Petrović i Dawid Lisowski - po jego strzale piłka trafiła w słupek bramki gospodarzy. Okazje do strzelenia gola miał też Sokół, ale w bramce Korony II dobrze spisywał się Marek Kozioł.

W 65 minucie gospodarze uzyskali prowadzenie po strzale Bartłomieja Buczka zrzutu karnego. Korona II ambitnie dążyła do wyrównania i jej starania zostały nagrodzone w 90 minucie. Pięknym strzałem przewrotką popisał się Piotr Pierzchała i zdobył bramkę na wagę remisu.

-Mecz bardzo otwarty, szybki. Najważniejsze jest to, że po raz drugi w tym sezonie do końca walczyliśmy o dobry wynik. Jestem zadowolony z tego remisu, bo wywalczyliśmy punkt na trudnym terenie. Sokół na pewno będzie walczył o dobre miejsce w trzeciej lidze - powiedział Sławomir Grzesik, trener Korony II.

Laureaci Plebiscytu 2018 i ich kobiety - żony, narzeczone, dziewczyny

Świętokrzyskie zawodniczki jak modelki [AKTUALIZACJA]

Najprzystojniejsi sportowcy w świętokrzyskich klubach. Zdjęcia z prywatnych sesji!

Księża z diecezji kieleckiej mistrzami Polski w piłce nożnej! [ZDJĘCIA]

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Materiał oryginalny: Piękny gol Piotra Pierzchały z przewrotki i remis Korony II Kielce z Sokołem Sieniawa 1:1 - Echo Dnia Świętokrzyskie