Pierwszy CITY TRAIL Bieg Niepodległości w Warszawie już w sobotę! [ZAPOWIEDŹ I INFORMACJA]

JN/AIP
CITY_TRAIL_fot.Karolina_Krawczyk
W sobotę, 9 listopada w Lesie Młociny odbędzie się drugi bieg w ramach cyklu CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Warszawa w edycji 2019/2020. Będzie to impreza wyjątkowa, bo organizowana w celu uczczenia 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapisy trwają.

Na cykl CITY TRAIL 2019/2020 w Warszawie składa się sześć imprez (20 października, 9 listopada, 15 grudnia, 12 stycznia, 2 lutego, 8 marca). Każda z nich odbędzie się na dystansie 5 km na pętli poprowadzonej ścieżkami Lasu Młociny. Po zakończeniu części sportowej zaplanowana jest uroczysta ceremonia podsumowująca sezon, podczas której wręczone zostaną pamiątkowe medale, a także nagrody dla najszybszych biegaczy.

- To nasza „złota zasada” – nie rozdajemy medali po każdym biegu, ale nagradzamy za regularność – o pamiątkowy krążek trzeba zawalczyć startując co najmniej 4 razy w trakcie sezonu. To motywacja do biegania w okresie jesienno-zimowym, kiedy zdecydowanie trudniej utrzymać aktywność na świeżym powietrzu niż wiosną, czy latem – podkreśla Piotr Książkiewicz, pomysłodawca i organizator CITY TRAIL.

Sobotnia impreza będzie miała wyjątkową otoczkę. Start biegu głównego odbędzie się o godz. 11:11, a chwilę przed startem z głośników popłynie Hymn Polski. Biegacze, którzy zgłosili taką chęć, otrzymają okolicznościowe medale, a przygotowane przez organizatorów gadżety w połączniu z pomysłowością zawodników na pewno stworzą podniosłą atmosferę! Pięć najszybszych zawodniczek i pięciu najszybszych biegaczy zostanie tuż po zawodach dodatkowo nagrodzonych.

W ramach imprezy tradycyjnie odbędą się zawody dla dzieci i młodzieży – na dystansach od 300 m do 2 km. Wszystkie dzieci, które wezmą udział w sobotniej imprezie, otrzymają pamiątkowe medale.

Harmonogram CITY TRAIL Biegu Niepodległości:

- godz. 8:30 - otwarcie biura zawodów
- godz. 9:20-10:30 – biegi CITY TRAIL Junior
- godz. 10:30 – zamknięcie biura zawodów
- godz. 11:11 - start biegu głównego na 5 km

Szczegółowe informacje oraz zapisy znajdują się na stronie www.citytrail.pl. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Face

od 7 lat
Wideo

Marcin Nowak żużlowiec Texom Stali Rzeszów - 10. Sportowiec 2023 Roku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na sportowy24.pl Sportowy 24