Piotr Szymański
screen YouTube
Piłka nożna kobiet. Do niecodziennego wydarzenia doszło podczas meczu piłki nożnej kobiet między Stanami Zjednoczonymi, a Nową Zelandią (5:0) w ramach pucharu SheBelieves Cup. Nowozelandka Meikayla Moore zanotowała samobójczy hat-trick w 36 minut. Zobacz wideo!

Trzy bramki samobójcze piłkarki Nowej Zelandii

W niedzielnym meczu SheBelieves Cup Amerykanki pokonały Nowozelandki w Carson aż 5:0, a wyraźnie pomogła im w tym jedna z obrończyń rywalek. Meikayla Moore, bo o niej mowa, dokonała niecodziennego wyczynu - strzeliła trzy samobójcze bramki w 36. minut. Prawą nogą, głową i na koniec lewą nogą. Jeszcze przed przerwą została ściągnięta z boiska.

Moore ma 25 lat, na co dzień występuje w na angielskich boiskach w Liverpoolu i z pewnością o tym reprezentacyjnym spotkaniu będzie chciała jak najszybciej zapomnieć. Już bez niej w składzie piłkarki Nowej Zelandii po zmianie stron straciły dwa kolejne gole.

Zobacz samobójczy hat-trick piłkarki Nowej Zelandii:

Legia Warszawa rozgrywa jeden ze swoich najgorszych sezonów w historii. Dostanie się do fazy grupowej Ligi Europy odbija się czkawką w PKO Ekstraklasie do teraz. W efekcie rywalizacji co 3 dni, aktualni jeszcze mistrzowie Polski są na... przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Nieuchronne wydaje się przewietrzenie szatni po sezonie. Kto latem odejdzie z Legii Warszawa?Kliknij strzałkę W PRAWO, by przejść do pierwszego slajdu >>

Transfery Legia Warszawa. Oni odejdą latem z Legii Warszawa....