Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu na szczycie w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat...

Piłkarze KKP Korona Kielce po dobrym meczu zremisowali z Wisłą Kraków 1:1 w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat [ZDJĘCIA, WIDEO]

W meczu na szczycie w Centralnej Lidze Juniorów do 15 lat piłkarze KKP Korona Kielce zremisowali z liderem Wisłą Kraków 1:1 (0:1). Wyrównującą bramkę zdobył Marcel Łukawski w 75 minucie z rzutu karnego, a jedenastkę wywalczył Igor Czuba.
KKP Korona: Jamróz - Jas, Chałaciński, Sejdziński, Purski, Rożek, Toboła, Łukawski, Kucharczyk, Błaszczyk, Kijewicz, Kościelecki, Czuba, Adach, Niedbała, Słowak, Cerek.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech tak skomentowali to spotkanie: - Wisła od początku spotkania miała przewagę w posiadaniu piłki, ale my umiejętnie się broniliśmy i wyprowadzaliśmy groźne kontrataki. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuację, ale nie udało się ich zamienić na bramkę. Wynik do połowy 0:0. W drugiej połowie popełniliśmy błąd przy stałym fragmencie gry i to Wisła prowadziła 1:0. Ale zawodnicy się nie podłamali i zaczęli śmielej atakować bramkę przeciwnika co przyniosło efekt w 68 minucie Jakub Adach umieścił piłkę w bramce, ale sędzia dopatrzył się spalonego, a już w 75 minucie po faulu na Igorze Czubie sędzia podyktował rzut karny. Karnego na bramkę zamienił Marcel Łukawski. Brawa dla całego zespołu za walkę do samego końca.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i wideo z tego meczu - szczegóły na kolejnych slajdach.
(dor)

Korona - Radomiak LIVE! "Święta Wojna" w 29. kolejce

Aż trzech liderów na dwie kolejki przed końcem Turnieju Kandydatów

Michał Skóraś zagrał kolejny dobry mecz w Lidze Konferencji. Polak zamieszany w gola