Piotr Grudzień wrócił z dwoma krążkami [WIDEO]

Redakcja
Piotr Grudzień z brązowym medalem igrzysk paraolimpijskich
Piotr Grudzień z brązowym medalem igrzysk paraolimpijskich Adrian Stykowski
Tenisista stołowy jako jedyny z klubu Start Zielona Góra przywiózł aż dwa medale. Zdobył brązowy krążek w turnieju indywidualnym, a także zawodach drużynowych.

Były to już trzecie igrzyska paraolimpijskie zawodnika Startu Zielona Góra. W Pekinie zdobył srebrny medal indywidualnie, a w Londynie okazał się najlepszy w drużynie. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw świata i Europy. Do swojego ogromnego dorobku dołożył aż dwa krążki. Zajął trzecie miejsce zarówno w turnieju indywidualnym, jak i drużynowym. - Każdy medal bardzo mnie cieszy. Stawka była wyrównana i o końcowych rezultatach decydowały niuanse. Nie byłem faworytem i dlatego cieszę się, że przywiozłem z Rio dwa medale - powiedział Piotr Grudzień.
Tenisista podkreślał ogromną rolę trenera, a zarazem mentora Lucjana Błaszczyka, który doskonale przygotował go do startu w Brazylii.

Powitanie paraolimpijczyków

Materiał oryginalny: Piotr Grudzień wrócił z dwoma krążkami [WIDEO] - Gazeta Lubuska