Damian Wiśniewski
Radomiak.pl
W meczu 13. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom pokonał w roli gospodarza Śląsk Wrocław 2:0, a obie bramki zdobył dla niego Brazylijczyk Maurides. Zobacz jedno z trafień na wideo.

Radomiak Radom - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
Bramki:
Maurides 90+2, 90+5.

Mecz Radomiak Radom - Śląsk Wrocław był niezwykle dramatyczny. Wrocławianie kończyli go grając w ósemce, a radomianie pierwszą bramkę zdobyli dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry, kiedy ich przeciwnik grał już w osłabieniu po utracie dwóch zawodników (czerwone kartki otrzymali Łukasz Bejger i Konrad Poprawa).

Tuż po golu 1:0, strzelonym przez Mauridesa, czerwień otrzymał trzeci zawodnik Śląska, Portugalczyk Diogo Verdasca, a brazylijski napastnik Radomiaka w siódmej minucie doliczonego czasu gry ustalił wynik na 2:0.

Radomiak - Śląsk 2:0, zobacz pierwszego gola Mauridesa