Piotr Szymański
W piątek Legia Warszawa rzutem na taśmę pokonała u siebie Wisłę Kraków 2:1. Zwycięską bramkę zdobył w ostatniej minucie doliczonego czasu Mateusz Wieteska. - Na pewno był to jeden z moich najważniejszych goli - przyznaje obrońca Wojskowych.

Mateusz Wieteska dał zapewnił wygraną Legii

W 94. minucie Mateusz Wieteska wygrał pojedynek w powietrzu z Michalem Frydrychem i przy okazji wykorzystał złe wyjście bramkarza Mikołaja Biegańskiego. - Na pewno był to jeden z moich najważniejszych goli. W decydującym momencie udało mi się zdobyć decydującą bramkę więc cieszę się ja, cieszy się drużyna. Z pewnością bardzo tego potrzebowaliśmy, jest… naprawdę spoko - przyznał po meczu kapitan Legii.

W piątkowym meczu Legia szybko objęła prowadzenie, ale po przerwie je straciła. Mistrzowie Polski walczyli jednak do końca o pełną pulę. - Mam nadzieję, że ten mecz będzie początkiem naszej odbudowy. Na zgrupowaniu ciężko pracowaliśmy na to, by wyniki były lepsze. Gra w sparingach mogła na to wskazywać, ale w początek rundy nie weszliśmy tak, jak byśmy chcieli. Mam nadzieję, że to zwycięstwo skieruje nas na właściwą drogę - kontynuował Wieteska.

- Po golu czułem ogromną ulgę Nie miałem miejsca na cieszynkę, bo koledzy szybko mnie dopadli. To bardzo miłe uczucie zdobyć taką bramkę. Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie, bo w tym meczu na pewno zasługiwaliśmy na zwycięstwo - zakończył "Wietes".

źródło: Legia Warszawa