psz
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1 Wojciech Wojtkielewicz
PKO Ekstraklasa. Śląsk wreszcie z kompletem punktów, po trzech ostatnich meczach bez wygranej. Nowy trener Jacek Magiera poprowadził wrocławian do wyjazdowego zwycięstwa z Jagiellonią Białystok (1:0). Decydującą bramkę zdobył tuż przed przerwą Erik Exposito.

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1 (05.04.2021)

Jak padła bramka?

• 0:1 (45. minuta) - Trafienie do szatni. Świetnie z piłką lewą stroną popędził Mateusz Praszelik i kapitalnie zagrał do Erika Exposito, a ten z zimną krwią posłał futbolówkę tuż obok Xaviera Dziekońskiego w sytuacji sam na sam.

Atrakcyjność meczu: 5,5/10
Piłkarz meczu: Michał Szromnik