Plebiscyt na Sportowca i Trenera Rok 2018 - KONIEC...

Plebiscyt na Sportowca i Trenera Rok 2018 - KONIEC GŁOSOWANIA. Czas na kapitułę!

jg

Gazeta Wrocławska

Aktualizacja:

Gazeta Wrocławska

Renata Mauer znów znalazła się w naszej kapitule

Renata Mauer znów znalazła się w naszej kapitule ©fot. Paweł Relikowski

W piątek 28 grudnia o godz. 20.59 zakończyliśmy głosowanie w 66. Plebiscycie Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku. Znamy już więc laureatów w kategoriach "Najpopularniejszy". Aby wytypować 10 najlepszych zawodników i pięciu najlepszych szkoleniowców, do głosów czytelników potrzebujemy jeszcze opinii naszej kapituły
Renata Mauer znów znalazła się w naszej kapitule

Renata Mauer znów znalazła się w naszej kapitule ©fot. Paweł Relikowski

To już kolejny rok, w którym powołujemy kapitułę plebiscytową składającą się z ekspertów i wybitnych osobistości dolnośląskiego sportu. Obradować będzie ona w redakcji Gazety Wrocławskiej w czwartek 3 stycznia. Jej głosy oraz głosy czytelników pozwolą nam wybrać 10 najlepszych sportowców oraz pięciu najlepszych trenerów.

Kolejny raz w kapitule znalazła się Renata Mauer-Różańska, dwukrotna mistrzyni olimpijska w strzelectwie.
W tym zacnym gronie debiutuje Rafał Kubacki - były judoka, dwukrotny mistrz świata, trzykrotny olimpijczyk a teraz pracownik wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jak co roku jeden z głosów będzie należał do rektora tej uczelni. Tym razem jego przedstawicielem w kapitule będzie dr Ireneusz Cichy. To zacne grono uzupełniają Arkadiusz Zagrodnik, szef Dolnośląskiej Federacji Sportu oraz przedstawiciel naszego partnera, czyli Urzędu Marszałkowskiego - Michał Bobowiec, członek zarządu województwa i były prezes piłkarskiego Śląska. Przewodniczącym jury jak zawsze jest szef redakcji sportowej Gazety Wrocławskiej.

Kapituła pomoże wybrać nie tylko najlepszych zawodników i szkoleniowców, ale przyzna kilka swoich wyróżnień. Przede wszystkim wskaże najlepszą drużynę roku na Dolnym Śląsku oraz Odkrycie Roku - sportowca, który nie ukończył jeszcze 21 lat, ale błysnął na arenie krajowej i międzynarodowej. Pierwszy raz wskaże także Imprezę Roku. Wszystkich laureatów oklaskiwać będziemy 21 stycznia we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Ludowej podczas wielkiej, dolnośląskiej gali sportu.

W piątek (28.12) zakończyliśmy także głosowanie finałowe na najpopularniejszych juniorów, sportowców, trenerów, drużyny, działaczy i trenerów personalnych. Wszyscy nagrody odbiorą na wspomnianej gali.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i obserwuj plebiscyt na bieżąco
->> KLIKNIJ W PONIŻSZE ZDJĘCIE:Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Waszym zdaniem

Kto zostanie siatkarskim mistrzem Polski 2018/19?