Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice...

Chojniczanka Chojnice

1

0 1 połowa

• Koniec! Podbeskidzie pokonuje Chojniczankę na własnym stadionie!

• 4 minuty doliczone!

• Piłka po strzale Rzuchowskiego trafia w słupek!

• Hubert Wołąkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Miłosz Kozak zmienia Przemysłąwa Płacheta.

• Krzysztof Danielewicz skrzętnie wykorzystał dogranie Piotrowskiego! Będą walczyć do końca!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Danielewicz daje nadzieję Chojniczance!

• Piotr Grzelczak ukarany żółtym kartonikiem.

• Roberto Gandara schodzi, a Kacper Kostorz wchodzi.

• Wojciech Trochim wchodzi w miejsce Tomasza Foszmańczyka.

• Rzut rożny dla Chojniczanki kończy się wybiciem piłki przez obrońców gospodarzy.

• Groźny strzał Sierpiny, ale Janukiewicz odbija futbolówkę.

• Bardzo niecelne uderzenie Emila Drozdowicza.

• Chojniczanka zaczyna tworzyć coraz to lepsze akcje, ale jak na razie brakuje wykończenia.

• Zawodnik Podbeskidzie świetnie wykończył rzut rożny swojej drużynie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Oleksy podwyższa prowadzenie!

• A za Michalskiego wchodzi Emil Drozdowicz.

• Dwie zmiany w ekipie Chojniczanki. Damian Piotrowski wchodzi za Miłosza Przybeckiego.

• Wracamy po przerwie!

• Sędzia kończy pierwszą połowę!

• Roberto Gandara ukarany żółtą kartką.

• Sabala w ostatniej chwili został zablokowany przez zawodników gości.

• Niezła próba Danielewicza, jednak trochę niecelna.

• Słabe uderzenie na bramkę Fabisiaka. Bramkarz Podbeskidzia nie miał żadnych problemów.

• Posiadanie piłki prezentuje się bardzo podobnie, ale jeśli spojrzymy na sytuacje to Podbeskidzie bije rywala na głowę.

• Płacheta rządzi i dzieli dzisiaj na skrzydle. Skrzydłowy gospodarzy jest nie do zatrzymania.

• Piłka po dośrodkowaniu Foszmańczyka odbija się od Modelskiego i trafia w poprzeczkę! Ależ było blisko!

• Sporo dzieje się pod bramką gości. Podbeskidzie cały czas atakuje.

• Kolejna dobra akcja Podbeszkidzia, ale Sabala marnuje okazję sam na sam.

• Łukasz Sierpina wpadł w pole karne, dograł do swojego kolegi, który nie dał szans Janukiewiczowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Przemysław Płacheta otwiera wynik meczu!

• Jak na razie mamy bardzo dużo walki w środku pola i nic z tego nie wychodzi.

• Bardzo wysoko atakują gospodarze. Chojniczanka ledwo sobie z tym radzi.

• Mecz właśnie wystartował! Gramy!

• Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację LIVE z tego pojedynku!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice ONLINE. W sobotnim meczu 15. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z Chojniczanką Chojnice. Górale jeszcze nigdy nie pokonali drużyny z Pomorza. Relacja LIVE z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice w GOL24.PL! Początek o godz. 18:00.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice ONLINE

Dla Podbeskidzia drużyna z Chojnic to prawdziwa zmora. Od momentu spadku z Ekstraklasy, Górale nie wygrali z tym rywalem żadnego z czterech rozegranych spotkań - dwa razy padł remis, a dwukrotnie lepsza była ekipa z Pomorza.
W sierpniu 2016 roku pod wodzą Macieja Bartoszka zwyciężyła w Bielsku-Białej, a w ubiegłym sezonie potrafiła upokorzyć Podbeskidzie, wygrywając u siebie aż 4:0. Chojniczankę prowadził wówczas... Krzysztof Brede, obecny szkoleniowiec Górali, który dziś po raz pierwszy zagra przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Bielszczanom zależy na zwycięstwie, które nie tylko pozwoli im przełamać "klątwę" Chojniczanki, ale też poprawić statystyki meczów przed własną publicznością. W siedmiu takich spotkaniach Podbeskidzie zaliczyło tylko jedno zwycięstwo, a to mocno odbija się na frekwencji na Stadionie Miejskim. Jeszcze w zeszłym sezonie Górale mogli pochwalić się najliczniejszą publicznością w pierwszej lidze, a w bieżących rozgrywkach ich poczynania ogląda średnio mniej niż trzy tysiące widzów.

Chojniczanka radzi sobie lepiej, bo w kolejnym sezonie trzyma się pierwszoligowej czołówki. Do wywalczenia upragnionego awansu chojniczanom ciągle jednak czegoś brakuje. Być może ważący jest brak klarownej koncepcji na budowę drużyny, bo po odejściu Bartoszka, który latem 2016 roku przeszedł do Korony Kielce, w Chojnicach nie wypaliły już trenerskie warianty z Hermesem, Brede i Przemysławem Cecherzem. Wrócono więc do sprawdzonego wcześniej rozwiązania - na początku października klub znów podpisał kontrakt z Bartoszkiem, a ten tydzień temu poprowadził zespół w zremisowanym starciu z Bytovią Bytów (1-1).

Podbeskidzie tydzień temu nie grało o punkty, bo ze względu na reprezentacyjne powołania dla Valerijsa Sabali i Dominika Jończego, mecz z GKS-em Jastrzębie został przełożony na najbliższą środę. Bielszczanie rozegrali jedynie sparing z rezerwami Górnika Zabrze, wygrywając 2-1.

Sabala wraca do składu po kartkowej pauzie. Absencja lidera klasyfikacji strzelców pierwszej ligi negatywnie odbiła się na grze Podbeskidzia, któremu dwa tygodnie temu zabrakło skuteczności w meczu z Rakowem Częstochowa (0-0). W spotkaniu z Chojniczanką trener Brede ma do dyspozycji wszystkich zawodników.

Sonda

Kto wygra mecz 1. ligi: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice?

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice TRANSMISJA TV

Początek spotkania o godz. 18:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.