Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica ONLINE....

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica ONLINE. "Górale"... złapali wiatr w żagle

0 1 połowa

• Koniec! Podbeskidzie dowiozło wygraną z Miedzią do ostatniego gwizdka! Dziękujemy za uwagę.

• Kapitalna interwencja Załuski po strzale Sopoćki!

• 4 minuty doliczone przez arbitra.

• Bożo Musa ogląda żółtą kartkę.

• W odpowiedzi bardzo niecelna próba Sopoćki.

• Świetna wrzutka Artura Pikka z lewej strony i minimalnie pomylił się Sabala!

• Mateusz Sopoćko wchodzi w miejsce Konrada Sierackiego. To druga zmiana w zespole Górali.

• Krzysztof Danielewicz wchodzi za Adriana Purzyckiego.

• Ostry wślizg Bartczaka na kartkę.

• Jak to nie wpadło?! Podbeskidzie dwukrotnie uratował słupek. Najpierw za sprawą interwencji Dmytro Baszłaja, a po chwili po dobitce gracza Miedzi.

• Bardzo szybko żółtą kartkę obejrzał wprowadzony przed chwilą Sabala.

• Doświadczony obrońca skorzystał z precyzyjnego dośrodkowania Łukowskiego z rzutu wolnego i umieścił piłkę w siatce Górali. Legniczanie jeszcze powalczą o remis.

• GOOOOOOL!! MIEDŹ ŁAPIE KONTAKT ZA SPRAWĄ BARTCZAKA!!

• Valerijs Sabala zastępuje Ojamę.

• Mecz na trybunach ogląda dzisiaj 2924 kibiców.

• Adrian Rakowski zastępuje Nowaka.

• Po rzucie rożnym futbolówka wystawiona Jarochowi, prawy obrońca kropnął, lecz nad bramką Miedzi.

• Indywidualna akcja Makucha zakończona strzałem, ale niecelnym.

• Świetnie zachował się Chorwat, który błyskawicznie udwrócił się z piłką i nie dał żadnych szans Załusce.

• GOOOOOOL!!! BŁYSKAWICZNE PODWYŻSZENIE WYNIKU!!! ROGINIĆ!!!

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Jedna zmiana w Miedzi: Grzegorz Bartczak za Roko Mislova.

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Mieliśmy masę emocji w ostatnich minutach.

• GOOOOOL!!! 1:0!! NOWAK PEWNIE Z JEDENASTU METRÓW!!!

• Rzut karny! Ręka Makucha po zagraniu Jarocha!!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Byrtka! Miedź będzie grać w osłabieniu. To może być przełomowy moment tego spotkania.

• Który to już strzał niecelny? Słaba próba Jakuba Łukowskiego.

• Jeszcze jeden strzał niecelny. Tym razem w wykonaniu Patryka Makucha.

• W odpowiedzi nieznacznie pomylił się Karol Danielak, który podjął zaskakującą decyzję o strzale.

• Wreszcie niezła akcja Miedzi zakończona strzałem. Uderzał Henrik Ojamaa, ale nad poprzeczką.

• Jakiegoś urazu mięśniowego nabawił się przy strzale Nowak, który korzysta z pomocy służb medycznych. Na razie nie będzie zmiany.

• Potężna bomba Tomasza Nowaka z dystansu i z kłopotami broni Łukasz Załuska.

• Strzał z dalszej odległości w wykonaniu Sierpiny, ale zabrakło mu precyzji.

• Wysoki pressing zawodników Podbeskidzia przynosi widoczne korzyści. Duże problemy z budowaniem akcji mają legniczanie.

• Żółta kartka dla Damiana Byrtka, który nie nadążył za Roginiciem.

• Za narożnika pola karnego uderzał Rafał Figiel, ale niecelnie.

• W początkowych minutach wyraźnie zarysowała się przewaga gospodarzy. Miedź na razie bez żadnej sytuacji.

• Ależ była okazja dla Górali! Marko Roginić dostał idealną wrzutkę od Łukasza Sierpiny, ale spudłował!

• Pierwszy gwizdek, zaczynamy.

• Bilans obu drużyn jest bardzo zbliżony. Mają po tyle samo punktów, zwycięstw, remisów i porażek. Różnica? W bramkach. Podbeskidzie strzeliło 11 i straciło 7. Z kolei Miedź strzeliłą 12, ale straciła 8. Ostatnio w emocjonującej gonitwie zremisowała z Olimpią Grudziądz 2:2 (po kiepskim początku i błędach Łukasza Załuski przegrywała 0:2).

• Witamy. W zaległym meczu 8. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmuje u siebie Miedź Legnica. Zapraszamy na relację na żywo z tego pojedynku.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Podbeskidzie - Miedź LIVE! Górale... złapali wiatr w żagle

Podbeskidzie - Miedź LIVE! Górale... złapali wiatr w żagle ©Łukasz Klimaniec

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica ONLINE. W środę zagrają sąsiedzi z tabeli, którzy dotąd zgromadzili po czternaście punktów. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:30.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica ONLINE

Podbeskidzie w ostatniej kolejce wygrało na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Gola strzelił Tomasz Nowak. Wcześniej zespołowi udało się zremisować w Niecieczy z Bruk-Bet Termaliką (2:2) i wygrać na własnym boisku z Olimpią Grudziądz (2:1). Nowak wtedy też zdobył bramkę.

W Bielsku-Białej głośno nie mówią o powrocie do elity. Jasno sprawę stawiają za to w Legnicy. Awans tak i to najlepiej w pierwszym sezonie po spadku. Na razie drużyna zajmuje szóste miejsce ze stratą trzech oczek do liderującego Radomiaka Radom.

Środowe zawody poprowadzi sędzia Tomasz Marciniak z Płocka. Na liniach biegać będą Michał Pierściński Filip Sierant. Rolę arbitra technicznego spełni Michalina Diakow.

Mecz odbędzie się w ramach odrabiania zaległości z 8. kolejki.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Podbeskidzie - Miedź 0:0 (1 liga, 21.04.2018)
Miedź - Podbeskidzie 0:2 (1 liga, 23.09.2017)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo w telewizji Polsat. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 19:30.