1 1 połowa

Stal Mielec

1

1 1 połowa

• Po tej bramce sędzia kończy mecz! Po świetnie rozegranej drugiej połowie Podbeskidzie gromi Stal Mielec 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Podbeskidzie dobija rywala! Strzelcem bramki Ivan Martin!

• Michał Rzuchowski zmienia Łukasza Sierpinę.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Karol Danielak żegnany gromkimi brawami. W jego miejsce wchodzi Ivan Martin.

• Do notesu sędziego trafia również Rafał Figiel.

• Martin Dobrotka ukarany żółtą kartką.

• Seria rzutów rożnych dla gospodarzy, ale żadne dośrodkowanie nie zagroziło bramce Kiełpina.

• Kapitalne uderzenie Karola Danielaka! Co za mecz zawodnika Podbeskidzia!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hat-trick! Karol Danielak po raz trzeci!

• Josip Soljić ogląda żółtą kartkę.

• Josip Barisic zmienia Adriana Paluchowskiego.

• Mateusz Mak zmienia Bartosza Nowaka.

• Dośrodkowanie Sierpiny zostało zablokowany, ale gospodarze będą mieć rzut rożny.

• Świetna akcja gospodarzy! Wymienili kilka podań, a Karol Danielak świetnie wykończył całą akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak!

• Sierpina niedokładnie obsługuje Roginicia, który czekał już przed pustą bramką.

• Andreja Prokić zmienia Łukasza Janoszkę.

• Znowu zrobiło się groźnie pod bramką Kiełpina! Maciej Urbańczyk prawie skierował piłkę do własnej bramki!

• Bardzo dobra, składna akcja gospodarzy, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

• Karol Danielak huknął z dystansu i z dużymi problemami broni Kiełpin.

• Wracamy po przerwie! Czas na drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej części meczu.

• Dmytro Baszłaj ukarany żółtą kartką.

• Ależ było blisko bramki dla Stali! Adrian Paluchowski uderzył z 5 metrów i piłka minimalnie minęła słupek!

• Dobre dośrodkowanie Modelskiego, prosto na głowę Roginicia, ale zawodnik Podbeskidzia uderza zbyt lekko.

• Bardzo ładny gol zawodnika gospodarzy! Danielak dopadł do piłki, która wcześniej została wybita przez zawodników Stali i trafił prosto w okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy remis! Karol Danielak!

• Defensywa Stali spokojnie zażegnują niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu rywala.

• Marko Roginić ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Janoszka wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale był na spalonym.

• Słaby fragment gry z obu stron. Żadna z drużyn nie stwarza sobie okazji.

• Niecelne uderzenie Tomasiewicza, który dobrze ułożył sobie piłkę do strzału.

• Krystian Getinger przerywa akcję rywala i ratuje swój zespół przed stratą bramki.

• Strata Urbańczyka i Marko Roginić próbował oddać strzał na bramkę rywala. Został jednak w ostatniej chwili zablokowany.

• Duży błąd Martina Polacka, który próbując wybić piłkę trafił w rywala. Wykorzystali to zawodnicy Stali, którzy z dużym spokojem wykończyli swoją akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Paluchowski otwiera wynik meczu!

• Sewryn Kiełpin ratuje swój zespół przed stratą gola. Były bramkarz Wisły Płock wyszedł z bramki i wybił piłkę spod nóg rywala.

• Początek meczu bardzo spokojny. Obie drużyny badają się wzajemnie.

• Słabe dośrodkowanie Sierpiny. Goście przejmują piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Oba zespoły liczą w tym sezonie na awans, ale jak na razie mają na swoim koncie tyle samo punktów. Zwycięstwo i remis - tak wygląda bilans zarówno Podbeskidzia jak i Stali.

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Podbeskidzie - Stal Mielec!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

podbeskidzie stal transmisja

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE. W niedzielnym meczu 3. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie ze Stalą Mielec. Hitowe spotkanie będzie dla Górali okazją do przełamania się w domowych starciach z byłymi mistrzami Polski z Podkarpacia, którzy jak dotąd za każdym razem przywozili z Beskidów komplet punktów. Gdzie oglądać mecz Podbeskidzie - Stal Mielec?

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec ONLINE

Stal Mielec ma patent na wygrywanie w Bielsku-Białej. W trzech dotychczasowych starciach z Podbeskidziem przy Rychlińskiego drużyna z Podkarpacia za każdym razem wygrywała. I zapisała się w historii stadionu, bo jesienią 2017 roku, w dniu oficjalnego otwarcia po zakończeniu jego modernizacji, zepsuła Góralom święto i niespodziewanie wygrała 1-0.

Dziś mielczanie chcą podtrzymać tę doskonałą passę.
Jako jeden z faworytów do awansu, rozpoczęli sezon zgodnie z oczekiwaniami - w pierwszych dwóch meczach zdobyli cztery punkty i całkowicie zdominowali swoich przeciwników, czyli Wartę Poznań i Wigry Suwałki. Piłkarze Stali oddali w nich łącznie aż 50 strzałów na bramkę. Tylko brak skuteczności i moment dekoncentracji w defensywie kosztował ich utratę dwóch punktów w pojedynku z drużyną z Suwałk. - Wiemy jak mamy grać, w Bielsku chcemy powtórzyć to, co zagraliśmy w Mielcu i dołożyć więcej skuteczności – podkreśla pomocnik Stali, Bartosz Nowak.

W podobnym tonie mogliby się wypowiadać piłkarze Podbeskidzia, którzy również mają na swoim koncie cztery punkty. Gdyby jednak wykazali się większą skutecznością pod bramkami rywali, mieliby ogromną szansę na zwycięstwo w Sosnowcu i bardziej okazały triumf w Chojnicach. - Od meczu do meczu musimy iść po swoje, po zwycięstwa. Choć wygrywamy, to jestem zdania, że musimy być bardziej skuteczni. Musimy wykorzystywać to co sobie wypracujemy, zbierać bramki, bo na koniec każda z nich będzie się liczyć - uważa bramkarz Górali, Martin Polaček, który od początku sezonu wygrywa rywalizację z Rafałem Leszczyńskim.

Niedzielny mecz to pierwsze w tym sezonie starcie na stadionie w Bielsku-Białej. Podbeskidzie liczy na to, że ponownie uda się przyciągnąć kibiców. W poprzednim sezonie klub zanotował najniższą średnią frekwencję, odkąd Górale występują na szczeblu centralnym (2200 widzów na mecz). Wzmożone działania wizerunkowe i dobra gra na początku rozgrywek mają sprawić, że na meczu ze Stalą trybuny nie będą świeciły pustkami. W piątek klub ogłosił, że sezonowe karnety zakupiły już ponad trzy tysiące kibiców.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec TRANSMISJA TV

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec o godzinie 17:30 w Polsacie Sport Extra. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania w GOL24.PL!