Podbeskidzie - Śląsk II Wrocław 3:0. Gol Kamili Bilińskiego

Jakub Guder
Jakub Guder
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Piotr Krzyżanowski
Rezerwy Śląska Wrocław przegrały 0:3 z Podbeskidzie Bielsko-Biała w meczu sparingowym rozgrywanym w Rybniku.

Dwa gole dla rywali strzelili byli piłkarze WKS-u Kamil Biliński (na zdjęciu jeszcze w „wojskowych” barwach) i Joan Roman. Wśród „Górali” był też Mathieu Scalet. Drużynę I-ligowca prowadzi duet Piotr Jawny - Marcin Dymkowski, który wcześniej pracował z rezerwami WKS-u. Kolejne dwa sprawdziany Śląska II w sobotę, kiedy to zaplanowano potyczki ze Stalą Brzeg i Górnikiem Polkowice. Inauguracja rundy wiosennej II ligi w ostatni weekend lutego. Śląsk podejmować będzie GKS Bełchatów.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław 3:0 (Biliński 16k., Joan Román 71, Milašius 73)

Śląsk II: (I połowa) Boruc - Michalski, Radkowski, Wypart - Gerstenstein, Jezierski, Hyjek, Młynarczyk, Szmigiel - Bergier, Bargiel (30. Idzik). (II połowa) Burta - Stawny, Celeban, Pawelec - Maruszak, Gryglak, Olejniczak (75. Borys), Bukowski (75. Dachnowski, Caliński - Idzik (75. Michalski), Samiec-Talar (75. Jakubiak). (JG)