• Koniec! Pogoń pokonała Piasta i wróciła na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Dziękujemy za uwagę.

• Fatalnie dośrodkował ze stałego fragmentu Tom Hateley.

• Żółtą kartką ukarany Triantafyllopoulos.

• Michalis Manias za Spiridonovicia.

• Adam Frączczak wchodzi za utykającego Kozulja.

• Sebastian Kowalczyk uderzył mocno sprzed pola karnego, ale broni pewnie Plach!

• Santeri Hostikka za Steca.

• Steczyk znaleziony przez Badię prostopadłym podaniem, ale po krótkiej chwili pogubił się.

• Spiridonović powalony w polu karnym, ale zdaniem sędziego nie ma mowy o jedenastce. VAR też się niczego nie dopatrzył.

• Dwukrotnie strzelał Buksa, za pierwszym razem w bramkarza, a za moment poprawka tuż nad poprzeczką! Znakomita to była szansa dla Portowców.

• A za Parzyszka wchodzi Gerard Badia.

• Podwójna zmiana w Piaście. Za Milewskiego melduje się na boisku Dominik Steczyk.

• Po przerwie Piast poczyna sobie coraz śmielej. Zespół Pogoni wyraźnie nastawia się na kontry.

• Żółta kartka dla Sebastiana Milewskiego.

• Patryk Tuszyński wchodzi za Martina Konczkowskiego.

• Bramkarz Pogoni zderzył się w powietrzu ze swoim obrońcą, ale gospodarzy uratowała pozycja spalona jednego z graczy Piasta.

• Jeszcze raz Spiridonović, ale przegrał pojedynek z Plachem! Świetnie obronił bramkarz Piasta!

• Uderzał sprzed pola karnego Spiridonović, ale piłka zeszła mu z nogi i przeszła daleko obok słupka.

• Idealna wrzutka Kozulja z rzutu wolnego prosto na głowę Triantafyllopoulosa. Spudłował jednak grecki obrońca.

• Centymetrów zabrakło Parzyszkowi, by sięgnął piłki i pokonał Stipicę. Bramkarz Pogoni jednak szybszy.

• Zaczynamy drugą połowę meczu Pogoni z Piastem.

• Koniec pierwszej połowy.

• Ostry atak w nogi Konczkowskiego, ale nie ma żółtej kartki dla Matyni.

• Dośrodkowanie w pole karne Pogoni Szczecin, Parzyszek niecelnie uderza głową.

• Kowalczyk zagrał "na ścianę" do Buksy, ale ten słabo przyjął piłkę i stracił posiadanie.

• Buksa miał świetną okazję, miał przed sobą niemal całą bramkę, a uderzył prosto w Placha.

• I wywołał wilka z lasu! Kozulj bardzo mocno uderzył z wolnego. Piłka po ziemi skierowana w róg, gdzie akurat stał bramkarz Piasta. Plach odbił piłkę przed siebie i po chwili naprawił swój błąd.

• Spiridonović faulowany tuż przed polem karnym gości. Jest szansa dla Kozulja.

• Jak to nie wpadło?! Katastrofalny błąd Koruna. Obrońca zostawił piłkę Spiridonoviciowi, a ten minimalnie niecelnie uderzył z woleja.

• Dalekie wybicie z rzutu wolnego. Buksa przedłużył zagranie głową, a Stec wybiegł do prostopadłej piłki. Pokonał bramkarza technicznym strzałem na dalszy słupek!

• GOOOOOL! DAVID STEC!

• Pogoń prowadzi grę, natomiast Piast ma problem, by wyjść z własnej połowy.

• Zaczynamy!

• Piłkarze wychodzą z tunelu, za chwilę zaczynamy.

• Gliwiczanie w poprzedniej kolejce rozegrali świetną pierwszą połowę ze Śląskiem, ale nie strzelili w niej bramki. Po przerwie dostali trzy ciosy i mecz zakończył się takim samym wynikiem, jak słabe w ich wykonaniu spotkanie z Lechem.

• W Szczecinie zdają sobie sprawę jak trudnego rywala przyjdzie podejmować Pogoni. Na stronie klubu przypominają, że nie wygrali z Piastem od sześciu meczów, a w czterech ostatnich spotkaniach nie strzelili bramki.

• Mistrz Polski chce zdobyć punkty po dwóch porażkach 0:3 – z Lechem Poznań na wyjeździe i Śląskiem Wrocław przy własnych trybunach. Portowcy są jednak w czołówce tabeli i nie oddadzą punktów tak łatwo - zwłaszcza po niefortunnym remisie z jedną z najsłabszych ekip Ekstraklasy - Arką Gdynia.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Pogoń Szczecin - Piast Gliwice!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

pogoń szczecin piast gliwice

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice ONLINE. W meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy Piast Gliwice gra w niedzielę w Szczecinie z miejscową Pogonią. Mistrz Polski chce zdobyć punkty po dwóch porażkach 0:3 – z Lechem Poznań na wyjeździe i Śląskiem Wrocław przy własnych trybunach. Portowcy są jednak w czołówce tabeli i nie oddadzą punktów tak łatwo - zwłaszcza po niefortunnym remisie z jedną z najsłabszych ekip Ekstraklasy - Arką Gdynia.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice ONLINE

We wtorek Piast wygrał w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski z rezerwami Legii Warszawa 2:0, co znacznie mogło pomóc piłkarzom odblokować się na boisku. Spotkanie w Ząbkach nie porwało, ale dla podopiecznych Waldemara Fornalika najważniejszy jest melduek w ćwierćfinale. Teraz mistrz Polski chce poszukać trzech punktów na boisku wicelidera.

- Pogoń jest drużyną, która też chce grać w piłkę, nie ogranicza się jedynie do defensywy, tylko woli prowadzić grę. Musimy być na to przygotowani. Ma swoje atuty i zawodników kreatywnych, którzy strzelają i asystują, dlatego będziemy musieli rozegrać bardzo solidny mecz, żeby wywieźć ze Szczecina trzy punkty – mówi trener Piasta Waldemar Fornalik, cytowany przez klubową stronę.

Pogoń Szczecin - Piast Gliwice STREAM

W Szczecinie zdają sobie sprawę jak trudnego rywala przyjdzie podejmować Pogoni. Na stronie klubu przypominają, że nie wygrali z Piastem od sześciu meczów, a w czterech ostatnich spotkaniach nie strzelili bramki. Trener „Portowców” chwali mistrza Polski. - Moim zdaniem jest to stabilna, dobrze zorganizowana i dużo biegająca drużyna, która także chce powalczyć o coś więcej. Przegrali ostatnie dwa mecze i stracili dużo bramek, co w sumie nie jest normalnością w ich przypadku. Zazwyczaj trudno strzelić im gola. Zakładam, że w starciu z nami wrócą do swojego dotychczasowego rytmu - twierdzi Kosta Runjaic.

Pogoń zagra bez Tomasa Podstawskiego (kartki) i Benedikta Zecha (kontuzja) oraz Kamila Drygasa i Mariusz Malca. Sędzią niedzielnego meczu w Szczecinie jest Krzysztof Jakubik (Siedlce). W 3. kolejce tego sezonu, 4 sierpnia Piast zremisował z Pogonią 0:0.

Początek meczu Cracovia - Raków Częstochowa zaplanowano na niedzielę, 8 grudnia o godz. 15:00. Sędzią głównym będzie Krzysztof Jakubik z Siedlec, natomiast na VAR zasiądzie Daniel Stefański i Marcin Boniek. Transmisja z tego spotkania w Canal+ Sport. Internetowy stream online dostępny będzie pod adresem ncplusgo.pl oraz canalplussport.pl dla abonentów NC+. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.