ŁŻ
Wynik meczu Polska - Chile 2:2 [8.06.2018]
Wynik meczu Polska - Chile 2:2 [8.06.2018] Grzegorz Dembinski
Mecz Polska - Chile 8.06.2018 roku zakończył się wynikiem 2:2. W piątek reprezentacja Polski rozegrała towarzyski pojedynek z Chile w Poznaniu. Na boisku zameldował się także Sławomir Peszko, pomocnik gdańskiej Lechii. Relacja z meczu na www.dziennikbaltycki.pl/sport/

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ RELACJĘ:

WYNIK MECZU POLSKA - CHILE

Polska zremisowała z Chile w meczu towarzyskim w Poznaniu, w piątek, 8 czerwca.

Polska - Chile. Kibice na meczu

Kibice przed meczem Polska - Chile

Kibice przed meczem Polska - Chile. Poznań jest biało-czerwo...

***

Dariusz Szpakowski: Powinniśmy się cieszyć już z wyjścia z grupy. Skupiajmy się na każdym kolejnym meczu

MŚ 2018. Sławomir Peszko: Czuję się żołnierzem Adama Nawałki...

Polska - Chile. Skład na mecz w Poznaniu 8.06.2018 roku

W podstawowym składzie na pewno nie. Możliwe jednak, że "Peszkin" dostanie od trenera Adama Nawałki swoją szansę w drugiej połowie spotkania. Selekcjoner Biało-Czerwonych będzie chciał sprawdzić różne warianty. A Sławomir Peszko to zadaniowiec, który pełni określoną rolę w układance Nawałki. I tu nie chodzi tylko o atmosferę.

Bez względu na to, czy Peszko pojawi się w piątek na boisku w Poznaniu, 33-latek cały czas pozostaje w pełnej gotowości i trener Adam Nawałka może na niego liczyć.

- Czuję się żołnierzem Adama Nawałki. Trener mi ufa, a ja jemu. Jestem na każde zawołanie selekcjonera - deklaruje Peszko.

Polska - Chile. Kto zagra 8.06.2018 roku?

Komu zatem da szansę Adam Nawałka od pierwszej minuty? W bramce stanie prawdopodobnie Wojciech Szczęsny (być może w drugiej połowie zagra Łukasz Fabiański). Linię obrony wyznaczać będą Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Jan Bednarek i Maciej Rybus, w pomocy zagrać powinni Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jakub Błaszczykowski i Kamil Grosicki. Na szpicy natomiast niemal na pewno wystąpią Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.

Polska - Chile. Sędzia meczu przy Bułgarskiej w Poznaniu 8 czerwca

Spotkanie będzie sędziował 44-letni arbiter Paolo Mazzoleni z Włoch, a pomagał mu będzie system VAR, który również będzie wykorzystywany na mundialu w Rosji.

Polska - Chile. Mecz w Poznaniu sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata w Rosji

Przypomnijmy, że dla Biało-Czerwonych będzie to przedostatni sprawdzian przed mundialem w Rosji. We wtorek, 12 czerwca, Polacy zagrają jeszcze z Litwą w Warszawie (godz. 18).

Polska - Chile. Transmisja w TV, online, relacja na żywo na dziennikbaltycki.pl

Początek meczu Polska - Chile w piątek o godz. 20.45. Już teraz zapraszamy Czytelników do śledzenia relacji na żywo z tego pojedynku w naszym serwisie.

Mecz Polaków z Chilijczykami pokaże TVP1 i TVP Sport. Początek przedmeczowego studia w TVP Sport zaplanowano na godzinę 19.30. Transmisja starcia rozpocznie się o godz. 20.40.

Spotkanie Polska - Chile online będzie można zobaczyć także w internecie - na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Materiał oryginalny: Polska - Chile. Mecz 8.06.2018 roku. Wynik meczu Polska - Chile. Mecz towarzyski w Poznaniu zakończony remisem! [relacja, zdjęcia] - Dziennik Bałtycki