Konrad Karaś
Marma Ciarko STS Sanok się nie zatrzymuje
Marma Ciarko STS Sanok się nie zatrzymuje Tomasz Sowa
Podopieczni Miiki Elomo pięknie rozpoczęli 2023 rok. We wtorek wygrali na własnej tafli z Podhalem Nowy Targ 3:2. Dla drużyny gości była to - uwaga - 23. porażka z rzędu w tym sezonie.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w ostatniej tercji kapitan miejscowych Sami Tamminen. Fiński hokeista trafił do siatki również w pierwszej partii tego spotkania.

Marma Ciarko STS Sanok - Tauron KH Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Bramki: 0:1 Mrugała - Svitana, Tomasik (09:26), 1:1 Tamminen - Heikkinen, Karlsson (14:09), 2:1 Lorraine - Łysenko, Harila (31:28), 2:2 Ałeksandrow - Svitana, Moksunen (35:26), 3:2 Tamminen - Lorraine, Harila (40:24, 5/4).

Sędziowali: Kosidło, Krzywda (główni). Minuty karne: 14-8. Strzały: 33-22. Widzów: 1399.

STS: Salama - Karlsson, Valtola, Lorraine, Tamminen, Heikkinen - Florczak, Łysenko, Ahoniemi, Mäkelä, Lorraine - Höglund, Tołstuszko, Filipek, Mocarski, Harila - Rąpała, Biłas, Ginda, Miccoli, Sienkiewicz. Trener Mika Elomo.

Podhale: Bizub - Tomasik, Mrugała, Kamiński, Neupauer, Słowakiewicz - Kudzin, Wsół, Frič, Worona, Worwa - Moksunen, Ałeksandrow, Przygodzki, Svitana, Maunula - Volráb, Zorko, Bochnak, Soroka, J. Malasiński. Trener Aleksandrs Beļavskis.