Polska - Szwecja MEMY. Internauci nie zawiedli

RED
29.03.2022 r. Memy po meczu Polska - Szwecja.    Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
29.03.2022 r. Memy po meczu Polska - Szwecja. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Internet/Twitter/www.fangol.pl
We wtorek 29.03.2022 r. na Stadionie Śląskim odbył się finałowy mecz baraży o mundial w Katarze Polska - Szwecja. Polacy wygrali 2:0, a internauci jak zwykle nie zawiedli tworząc memy w czasie i po tym spotkaniu. Zobacz MEMY po meczu Polska - Szwecja.

Czesław Michniewicz zadebiutował w roli selekcjonera reprezentacji Polski 25 marca w meczu towarzyskim w Glasgow ze Szkocją. Skończyło się 1:1, dzięki bramce Krzysztofa Piątka w doliczonym czasie z rzutu karnego. Wynik był zdecydowanie lepszy niż gra, dlatego nie brakowało słów krytyki pod adresem trenera oraz tych piłkarzy, który słabo się zaprezentowali w tym meczu. Wprawdzie Szwecja w półfinale baraży z Czechami też nie pokazała niczego ciekawego, ale polscy kibice z obawą podchodzili do finału na Stadionie Śląskim. Pamiętano też o porażce Polski ze Szwecja 2:3 na Euro w czerwcu 2021 r.

Zobacz w galerii zdjęć MEMY po meczu Polska - Szwecja, 29.03.2022 r.

Kibice jednak wierzyli w magię Stadionu Śląskiego i po brzegi wypełnili "Kocioł Czarownic". Podczas Mazurka Dąbrowskiego ciarki przechodziły po plecach. Żartowano, że pora wziąć rewanż za... szwedzki potop.

Przed meczem furorę robiła okładka Przeglądu Sportowego wzorowana na instrukcji składania mebli ze znanego szwedzkiego marketu...

No i wszyscy byli gotowi do gry, włącznie z selekcjonerem :)

Szybko wychwycono sposób komunikacji Michniewicza z piłkarzami.

Na początku Polacy (w tym Wojciech Szczęsny) odpierali ataki Szwedów.

Pod koniec I połowy na Stadionie Śląskim częściowo zgasło oświetlenie. Po chwili przerwy sędzia wznowił grę, choć jupitery nie świeciły pełnym blaskiem. Do przerwy było 0:0.

Na trybunach obecny był Jacek Krzynówek.

Na drugą połowę wszedł Grzegorz Krychowiak i za faul na nim sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Robert Lewandowski!

Po tym jak Szczęsny bronił w niesamowitych sytuacjach na 2:0 podwyższył Piotr Zieliński!