Porażka KKP Korona Kielce z Karpatami Krosno 1:3. Za szybko stracili gole

saw
Bramkę dla KKP Korona zdobył Daniel Szelągowski
Bramkę dla KKP Korona zdobył Daniel Szelągowski Sławomir Stachura
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych do lat 17 KKP Korona przegrał z Karpatami Krosno 1:3 (1:2)

KKP Korona – Karpaty Krosno 1:3 (1:2)
Bramka:
Daniel Szelągowski 14 dla Korony.
KKP Korona: Drej – Klapa (62. Sobura), Plichta, Dziubek (70. Filipowicz), Cukrowski (52. Kośmicki) – Górski (41. Rybus), R. Turek (65. Bartosik), K. Turek, Tomczyk (51. Żądło), Szelągowski – Ganczarski.

Nim się kielczanie obejrzeli, przegrywali już 0:2, bo w 7 minucie Karpaty zdobyły drugiego gola. Wprawdzie szybko Daniel Szelągowski strzelił kontaktowego gola, ale po przerwie Karpaty wyprowadziły kolejną kontrę i zawody były rozstrzygnięte.

- Po tych dwóch straconych golach zaczęliśmy grać w sumie poprawnie, ale brakowało skuteczności – ocenił Mikołaj Pełka trener KKP Korona.

Zimowe igrzyska Pjongczang 2018 - NAJLEPSZE ZDJĘCIA

Materiał oryginalny: Porażka KKP Korona Kielce z Karpatami Krosno 1:3. Za szybko stracili gole - Echo Dnia Świętokrzyskie