Pożegnalny mecz Artura Boruca. Kibice dziękują bramkarzowi

Jakub Maj
W środę wieczorem Legia Warszawa zagrała towarzyski mecz z Celtikiem w celu pożegnania legendy reprezentacji Polski - Artura Boruca. W swoim meczu pożegnalnym niestety nie udało się zachować czystego konta, a zawody skończyły się remisem 2:2. Bramkarz zagrał 45 minut i zszedł przy wyniku 0:2 dla przeciwnika.Boruc był związany z Legią od 1999 roku. W barwach Wojskowych spędził sześć lat, notując 69 występów i strzelając jednego gola (przeciwko Widzewowi Łódź).Jeśli chodzi o zagraniczną karierę, bramkarz najbardziej kojarzony jest właśnie z Celtikiem - pięć sezonów oraz 153 występy. W jego CV znajdziemy także takie zespoły jak Fiorentina, Southampton czy Bournemouth. W reprezentacji Polski grał w latach 2004-2017 i uzbierał łącznie 64 spotkania z Orzełkiem na piersi.
W środę wieczorem Legia Warszawa zagrała towarzyski mecz z Celtikiem w celu pożegnania legendy reprezentacji Polski - Artura Boruca. W swoim meczu pożegnalnym niestety nie udało się zachować czystego konta, a zawody skończyły się remisem 2:2. Bramkarz zagrał 45 minut i zszedł przy wyniku 0:2 dla przeciwnika. Boruc był związany z Legią od 1999 roku. W barwach Wojskowych spędził sześć lat, notując 69 występów i strzelając jednego gola (przeciwko Widzewowi Łódź). Jeśli chodzi o zagraniczną karierę, bramkarz najbardziej kojarzony jest właśnie z Celtikiem - pięć sezonów oraz 153 występy. W jego CV znajdziemy także takie zespoły jak Fiorentina, Southampton czy Bournemouth. W reprezentacji Polski grał w latach 2004-2017 i uzbierał łącznie 64 spotkania z Orzełkiem na piersi.