Przełamana zła seria Błękitnych Stargard i to na swoim boisku

Jakub Lisowski
Błękitni wygrali po trzech porażkach z rzędu.
Błękitni wygrali po trzech porażkach z rzędu. Tadeusz Surma
II liga. Błękitni Stargard wygrali z Lechem II Poznań 1:0 w zaległym spotkaniu. Gola na wagę trzech punktów zdobył Mateusz Bochnak w 39. minucie.

W 62. minucie Dawid Polkowski otrzymał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną i opuścił boisko. Goście też kończyli mecz w „10”.

Dzięki wygranej Błękitni przesunęli się na 12. miejsce w tabeli z 14 punktami. W niedzielę o 13 stargardzianie mają podjąć drużynę Znicza Pruszków.