KK
Olympique Marsylia pożegnał się z Pucharem Francji już na etapie 1/16 finału. Marsylczykom nie pomogła bramka Arkadiusza Milika. Z 4-ligowym Canet Roussillon przegrali 1:2.

Trwa fatalna seria drużyny z Marsylii. OM nie wygrało w lidze od trzech spotkań i spadło na ósme miejsce w tabeli. Na domiar złego w niedzielę zespół Arkadiusza Milika pożegnał się z Pucharem Francji.

Spotkanie z Canet Roussillon rozpoczęło się od sensacyjnego prowadzenia 4-ligowca. W 21. minucie broniącego bramki OM Yohanna Pele pokonał Jeremy Posteraro. Przed przerwą straty odrobił Arkadiusz Milik. Polak zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu Valere'a Germaina.

BRAMKA ARKADIUSZA MILIKA:

Po przerwie marsylczycy nie poszli jednak za ciosem. Trafili za to gospodarze. W 71. minucie 4-ligowiec strzelił gola za sprawą Yohana Baia i prowadzenie utrzymał do końcowego gwizdka.

1/16 finału Pucharu Francji: Canet Roussillon - Olympique Marsylia 2:1 (1:1)

Bramki: Jeremy Posteraro 21, Yohan Bai 71 - Arkadiusz Milik 38

Choć Paulo Sousa powołał aż 35 zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski, to nadal brakuje w tej grupie piłkarzy, którzy z różnych przyczyn nie znaleźli się na liście nowego selekcjonera. Kogo brakuje na liście powołanych? Sprawdźcie!

35 powołań, ale niektórych nadal brakuje. Nieobecni w reprez...