0 1 połowa

• Koniec spotkania! Komplet punktów zostaje w Radomiu.

• Martin Miković trafia do notesu sędziego.

• Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej części meczu!

• Makowski po raz kolejny uderzył na bramkę Termalici! Ponownie z problemami, ale broni bramkarz gości.

• Damian Nowak wchodzi na boisko w miejsce Leandro.

• Marcin Kluska upomniany żółtą kartką.

• Jacek Kiełb pojawia się na murawie dla Romana Gergela.

• Makowski podaje do Leandro, ten uderza z pierwszej piłki, ale broni bramkarz gości.

• Vlastimir Jovanović ogląda drugą żółtą kartkę i schodzi z murawy!

• Marcin Kluska wchodzi za Mateusza Michalskiego.

• Vlastimir Jovanović ukarany żółtą kartką.

• Dawid Kalisz wchodzi w miejsce Ernesta Terpiłowskiego.

• Vladislavs Gutkovskis trafił do siatki, ale nie zdążył ucieszyć się z gola - spalony.

• Makowski znów próbował pokonać golkipera rywali, tym razem uderzeniem z dystansu. Strzał o centymetry minął bramkę gości.

• Piłkarz Radomiaka uderza tuż pod poprzeczkę. Bramkarz Termalici był bez szans.

• GOOOOOOL! Radomiak otwiera wynik spotkania!

• Gospodarze od początku drugiej połowy atakują bramkę Termalici! Najpierw jednak bramkarz gości instynktownie obronił strzał, a później niecelnie uderzył Makowski.

• Florin Purece zaczyna drugą część meczu za Patrika Misaka.

• Piłkarze gotowi do rozpoczęcia drugiej połowy! Zaczynamy!

• Koniec pierwszej części meczu!

• Patryk Mikita również zostaje upomniany przez sędziego.

• Kawrot uderzył głową na bramkę Termalici! Strzał broni jednak Pawelski.

• Artem Putiwcew zostaje ukarany żółtą kartką za kopnięcie piłki do gwizdku sędziego.

• Kolejna groźna akcja Radomiaka! Górski znalazł Michalskiego w polu karnym rywala, ale zawodnik gospodarzy został uprzedzony w ostatniej chwili!

• Nic z tego. Strzał Makowskiego ląduje na murze, a dobitka w rękach bramkarza.

• Ernest Terpiłowski ukarany żółtą kartką.

• Szansa przed Radomiakiem! Gospodarze wykonywać będą rut wolny w niebezpiecznej odległości od bramki!

• Pawelski ma dużo szczęścia, że piłka go nie przelobowała! Po dośrodkowaniu Makowskiego, futbolówka poleciała z wiatrem i o mało co nie skończyła w bramce.

• Szybka akcja gospodarzy! Mikita do Michalskiego, ten do Górskiego i... zabrakło dosłownie centymetrów!

• Misiak finalizował groźną akcję gości, ale uderzył niecelnie. Od bramki rozpocznie Kochalski.

• Jego dośrodkowanie zostaje jednak zablokowane.

• Abramowicz popędził lewym skrzydłem i wszedł w pole karne Termalici!

• Górskiego wyszedł za plecy obrońców i prawie otrzymał dopadnie od Makowskiego, jednak Pawelski czujnie wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo

• Gości znów atakują bramkę Radomiaka. Terpiłowski uderzył z dystansu, ale strzał nie był na tyle silny, aby zaskoczyć golkipera gospodarzy.

• Dośrodkowanie Mikity w pole karne okazało się zbyt głębokie i Pawelski pewnie łapie futbolówkę.

• Gutkovskis mógł zagrozić bramce Radomiaka, ale na szczęście dla gospodarzy rywal nie przyjął piłki i ta trafiła w ręce Kochalskiego

• Sędzia Daniel Kruczyński rozpoczął dzisiejsze zawody! Gramy!

• Dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym w historii pojedynkiem pomiędzy tymi drużynami! Jakim wynikiem zakończy się ten historyczny mecz? Przekonamy się już niebawem.

• Termalica nie będzie jednak łatwym rywalem. Ekipa z Niecieczy nie przegrała swojego meczu od czterech kolejek, notując trzy wygrane i remis.

• W roli faworyta tego spotkania wystąpią gospodarze dzisiejszego meczu. Ekipa z Radomia jest obecnie wiceliderem stawki i będzie chciała objąć prowadzenie w tabeli, po dzisiejszym meczu.

• Witamy! Już niebawem rozpocznie się pierwszy sobotni mecz Fortuny 1.ligi, pomiędzy Radomiakiem Radom, a Bruk-Betem Termalicą Nieciecza!

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W sobotę do Radomia przyjeżdża były zespół z Ekstraklasy - Bruk-Bet Termalica. Popularne Słoniki są jednak o siedem miejsc niżej w ligowej tabeli, dlatego to gospodarze będą faworytem tego spotkania. Radomiak - choć jest beniaminkiem Fortuna 1 Ligi - plasuje się na pozycji wicelidera i ma duże szanse na awans do Ekstraklasy.

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

W zespole Termaliki gra wychowanek Radomiaka, Piotr Wlazło, który jest podstawowym zawodnikiem zespołu trenera Piotra Mandrysza. Występ Piotra Wlazło w sobotnim meczu jednak stoi pod dużym znakiem zapytania.
- Nie jest najlepiej z moim mięśniem dwugłowym. Trochę mnie pobolewa. Stąd między innymi była potrzebna zmiana w przerwie meczu z GKS Bełchatów. Jestem po prześwietleniu USG. Fajnie byłoby przypomnieć się kibicom i zagrać w sobotę. Wszystko się wyjaśni w piątek na przedmeczowym rozruchu - mówi Piotr Wlazło.

Bruk-Bet Termalika to zespół, który przez trzy sezony grał w Ekstraklasie. Od dwóch sezonów klub z Niecieczy gra w Fortuna 1 Liga. Niecieczanie zaliczyli niefortunny spadek i od tamtej pory mają problem, aby dostać się do czołówki zaplecza najlepszej ligi. Słoniki zajmują najczęściej miejsca w środku tabeli. Mecz z Radomiakiem będzie dla nich szansą na wskoczenie do czołówej czwórki. Radomiak natomiast jest wiceliderem i najbliższe starcie to niepowtarzalna szansa na wskoczenie na fotel lidera. Beniaminek rywalizuje z Wartą Poznań, która w tej kolejce będzie podejmowana przez GKS Tychy.

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.