Stanisław Wróbel
Mecz Radomiak Radom - Widzew Łódź. Zobacz na kolejnych zdjęciach jak świętowano na trybunach.
W rozgrywanym w niedzielę meczu PKO Ekstraklasy Radomiak Radom pokonał Widzew Łódź 3:1. Na trybunach była wspaniała atmosfera, kilka efektownych opraw. Po drugim golu dla Radomiaka, którego strzelił Dawid Abramowicz była efektowana kołyska dla strzelca. Kilka godzin wcześniej, w niedzielę urodziła mu się córeczka. Zobaczcie zdjęcia kibiców wspierających Radomiaka z trybun.

Zobaczcie galerię zdjęć kibiców z trybun podczas meczu Radomiaka z Widzewem

Radomiak Radom - Widzew Łódź 3:1 (2:1)

Bramki: Castaneda 6', Abramowicz 45' i Semedo 86' dla Radomiaka - Terpiłowski 7' dla Widzewa.

Drużyny grały w składach:
Radomiak: Kobylak - Pik (Luizao 80'), Rossi, Cichocki, Abramowicz - Semedo (Okoniewski 90'), Donis (Cele 90'), Alves, Cayarga (Nowakowski 86') - Castaneda, Sarmiento
Widzew: Ravas – Stępiński, Żyro, Kreuzriegler – Milos (Letniowski 73), Shehu, Kun, Nunes (Zieliński 46') – Terpiłowski, Ciganiks (Zjawiński 83') – Pawłowski (Hansen 34' - za niego Sypek 73')

Mecz przyciągnął komplet widzów. Na trybunach było prawdziwe święto, świetna oprawa, znakomity doping.

Przed meczem obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli. Obie miały po 41 punktów. Wygrana pozwoliła Radomiakowi mocno zawansować.

Radomiak Radom - Widzew Łódź. Tak przebiegało spotkanie

Radomiak prowadzenie zdobył już w 6 minucie. Castaneda strzelił z 16 metrów nie do obrony. Bramkarz Widzewa Ravas bez szans. Kiedy jeszcze piłkarze Radomiaka się cieszyli akcję przeprowadził Widzew. Terpiłowski wykorzystuje podanie za linię obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał Kobylaka. Na zakończenie pierwszej połowy Radomiak odzyskał prowadzenie, wrzutkę w pole karne wykorzystał Dawid Abramowicz i strzelił z około 15 metrów nie do obrony. Trzecią bramkę dla Radomiaka zdobył Semedo w 86 minucie.

Oto nasza relacja z meczu i zdjęcia z boiska

Mecz relacjonowaliśmy na żywo. Zobaczcie zapis naszej transmisji

Warto dodać, ze był to prawdopodobnie ostatni mecz Radomiaka na stadionie przy ulicy Narutowicza. Kolejny już w nowym sezonie ma rozegrać na nowym stadionie przy ulicy Struga. Zobaczcie co się dzieje na budowie.