1 1 połowa

Zagłębie Sosnowiec

1

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Radomiak wygrywa po raz piąty w sezonie i na chwilę wskakuje na fotel lidera.

• Jeszcze rzut rożny dla Radomiaka. Mikita cwanie go wywalczył. Otrzymał brawa.

• Perdijić broni próbę Górskiego! Świetna interwencja.

• Sędzia z Łodzi doliczył cztery minuty.

• Radomiak gra dość niechlujnie w końcówce. Brakuje dokładności nie tylko pod polem karnym, ale także wcześniej - w okolicach 40-50 metra.

• Trener Banasik otrzymał kartkę.

• Niecelny strzał Pawłowskiego. Zostało tylko kilka minut do końca meczu.

• Jaki faul, k...?! - krzyczy kibic. Ale faul był. Banasiak rzeczywiście faulował. Tymczasem Karwot w miejsce Leandro. Na trybunach: "Leooo, Leooo". Jak na Camp Nou! :)

• Spotkanie ogląda ponad 4 tys. widzów.

• Szwed zastąpił Ryndaka.

• Mikita w miejsce Cichockiego. To druga roszada w Radomiaku.

• Banasiak ostro faulował. Jest kartka.

• Banasiak w firmowym stylu. Obok słupka.

• Niecelnie kopnął Pawłowski. Będzie kolejna zmiana po stronie gospodarzy. Gotowy do wejścia jest Mikita.

• Pawłowski... No nie, tak nie da się doprowadzić do wyrównania. Zmiana! Banasiak za Lewandowskiego.

• Faulowany Grzelak. Zagłębie jest stroną przeważającą.

• Kartka dla Lewandowskiego. Końcówka będzie nerwowa.

• Górski wbiega w pole karne, ale nie kończy akcji golem. Dobrze zachował się Perdijić.

• I to się nazywa odpowiedź! Nawotka zmniejsza straty. Po wznowieniu z środka ma kolejną próbę - na 2:2. Niewiele brakowało. Tutaj jeszcze nie jest po meczu!

• GOOOOOOOOOOOL! Kontaktowa bramka dla Zagłębia!

• Jeden strzał, drugi i jest podwyższenie prowadzenia. Na listę strzelców wpisuje się Michalski. To jego drugie trafienie w sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JEST 2:0!

• Pawłowski dośrodkował na głowę Polczaka. Złe rozwiązanie.

• Bileńkyj... Poprawiał getry w momencie wrzutki od kolegi. Tak nie wypada robić!

• Trener Mroczkowski wyglosił chyba płomienną przemowę, bo Zagłębie gra zupełnie inaczej. Znowu piłka do Piaseckiego i niewiele zabrakło, aby futbolówka zatrzepotała w siatce.

• Wejście Bileńkyja sprawiło, że Zagłębie ma więcej do powiedzenia. Spotkanie nabrało rumieńców. W ataku teraz Radomiak.

• Jakubik uderza, lecz bez powodzenia.

• Ależ blisko! W słupek trafił Piasecki. Gol jednak i tak by nie był zaliczony, gdyby piłka wpadła. Spalony.

• Wszedł także Bileńkyj.

• Na boisku pojawił się m.in. Mularczyk.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Górski po wolnym, ale w mur. Koniec pierwszej połowy. Radomiak schodzi do szatni z jednobramkową zaliczką. Wracamy za kwadrans.

• Radkowski także otrzymał kartkę.

• Złe dogranie Nawotki. Powinien był lepiej wykorzystać wpadkę Lewandowskiego.

• Kierownik Zagłębia otrzymał żółtą kartkę.

• Zbliżamy się do końca pierwszej odsłony. Radomiak kontroluje mecz. Przed chwilą zatrzymany został Nawotka.

• Lewandowski fauluje, ale nie ma nawet kartki. Cierpi Pawłowski.

• Sinior trafił do notesu sędziego. Żółta kartka.

• Radkowski zatrzymał Michalskiego. Ważna interwencja.

• Leandro uderza, ale nieudanie. Faulu też nie ma. Przy piłce więc Zagłębie.

• Ostatnie ostrzeżenie dla Grzelaka. Następnym razem za podobny faul otrzyma kartkę.

• Były gracz Zagłębia trafił... Zagłębie! Bramkę głową zdobył bowiem Cichocki. Piękny strzał. To jego debiutancki gol dla Radomiaka.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Radomiaka!

• Zagłębie ma kłopot z rozegraniem. Za długo holuje piłkę, za mało szuka okazji do strzału. Kolejna akcja stracona.

• Tak przedstawia się oprawa gospodarzy:

• Nie jest to zbyt atrakcyjne spotkanie. Właściwie obaj bramkarze jeszcze nie zostali "zatrudnieni".

• Hołota nie zrozumiał się z Małeckim. Akcja zepsuta. Choć dobrze się zapowiadała.

• Pawłowski niedokładnie z rzutu wolnego. Kochalski wznowił już z piątego metra.

• Na stadionie obecni są kibice gości.

• Leandro czaruje w okolicach szesnastki. Jest bliski strzału, ale ostatecznie nie udaje się. Grzelak wybija za linię boczną.

• Zarysowuje się przewaga gospodarzy. Ostatnią akcję uratował Polczak.

• Perdijić wyjaśnia sytuację pod bramką. Wcześniej jednak gwizdek, więc piłka i tak po stronie Zagłębia.

• Piasecki traci piłkę po akcji Ryndaka. W ataku ponownie Radomiak.

• Na razie strony "badają" się. A na trybunach głośno i całkiem tłoczno.

• Spotkanie właśnie się zaczęło. Gramy!

• Wyniki spadkowicza póki co dalekie od oczekiwań. Z ośmiu spotkań Zagłębie Sosnowiec wygrało tylko trzy, zanotowało tyle samo porażek oraz dwa remisy. O punkty w Radomiu z pewnością nie będzie łatwo. Radomiak ma na koncie 14 punktów, a 10 z nich wywalczył przed własną publicznością.

• Najbliższego rywala Radomiak zna bardzo dobrze przede wszystkim trener Dariusz Banasik, który nie tak dawno pracował w sosnowieckim klubie. Była to runda wiosenna sezonu 2016/2017, kiedy Zagłębie grało w pierwszej lidze.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec!