MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.

Adam Zrelak 6 (grał do 78 minuty)
Szkoda, że w 26 minucie nie udało mu się przyjąć piłki, bo stanąłby oko w oko z Kobylakiem. Ale gdy w 65 minuty został idealnie obsłużony przez Szmyta, szansę wykorzystał i doprowadził do stanu 3:2 dla Warty. Strzelił zatem zwycięskiego gola

Grali także

Michał Kopczyński 5 (od 46 minuty)
Zastępował Maempę i wraz z Kupczakiem niewiele zostawiał miejsca pomocnikom Radomiaka. Zdecydowanie więcej miał zadań defensywnych niż ofensywnych
Maciej Żurawski 5 (od 74 minuty)

Niewiele wniósł do gry, ale Warta utrzymała korzystny wynik, więc pomógł w wywalczeniu trzech punktów
Wiktor Pleśnierowicz (od 78 minuty)
Enis Destan (od 78 minuty)
Bez oceny, grali zbyt krótko

Peja i Stanowski komentują nowe logo Poznania. Padły mocne słowa!

Biały nalot na liściach? To groźna choroba. Atakuje m.in. jabłonie, ogórki, zboża