Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0...

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 TRANSMISJA NA ŻYWO Musi być zwycięstwo

0 1 połowa

• 90+4. Koniec meczu! Raków - Bruk-Bet 1:0!

• 90+3. Niecelne uderzenie głową gracza gości.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 4 minuty.

• Łukasz Góra zmienił Karola Mondka.

• Faul Niewulisa na graczu gości.

• Raków wycofał się na własną połowę i czeka na wyprowadzenie kontrataku.

• Artem Putiwcew brutalnie sfaulował Musiolika i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Florin Purece zmienił Vlastimira Jovanovicia.

• Sebastian Musiolik zmienił Patricka Friday Eze.

• Piotr Malinowski zmienił Marcin Listkowskiego.

• Pewnie w bramce Michał Gliwa, który złapał dośrodkowanie Sadzawickiego.

• Friday Eze uderzył niecelnie głową.

• Bardzo dobry fragment w wykonaniu gości, którzy zepchnęli Raków do defensywy.

• Kapitalna interwencja Gliwy, który zatrzymał Romana Gergela! Fatalny błąd Petraska, który wystawił jak na tacy piłę graczowi gości!

• Roman Gergel zmienił Patrika Misaka.

• Przed dobrą okazją stanął Gutkovskis, ale jego uderzenie minęło bramkę Gliwy!

• Odważne wyjście z bramki Michała Gliwy, który ubiegł napastnika gości.

• Niecelne uderzenie głową Rafała Grzelaka.

• Andrzej Niewulis przekroczył przepisy i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Martin Miković ukarany żółtym kartonikiem.

• Co tam się wydarzyło?! Szczepański głową przelobował Budziłka, piłka zatrzymała się na słupku, a Friday Eze chciał ją dobić lecz..w nią nie trafił!

• Ależ było groźnie pod bramką gości, ale Sadzawicki świetną interwencją zatrzymał Szczepańskiego!

• Rozpoczynamy II połowę!

• Koniec I połowy. Raków - Bruk-Bet 1:0!

• Seria fauli graczy z Niecieczy..

• Patrick Friday Eze uderzał głową, ale uczynił to bardzo niecelnie.

• Miković przekroczył przepisy i mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• Całkiem nieźle wygląda zespół z Niecieczy, ale podopiecznym Marcina Kaczmarka brakuje konkretów.

• Miłosz Szczepański przesadził z ostrością i został ukarany żółtą kartką.

• Misak sfaulował Kuna i mamy stały fragment gry dla Rakowa.

• Tomas Petrasek upadł w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Petr Schwarz trafił z rzutu karnego w poprzeczkę!

• Rzut karny dla Rakowa po faulu Skórasia we własnym polu karnym!

• Michał Skóraś ukarany żółtą kartką.

• Gospodarze mieli rzut wolny i ponownie przed szansą stanął Friday Eze, choć tym razem minimalnie przestrzelił!

• Friday Eze w dynamicznej akcji, ale obrońcy z Niecieczy wybili piłkę na rzut rożny.

• Bardzo ciekawy i dynamiczny początek meczu. Drużyny są nastawione na atak i to widać na boisku.

• GOOOOOOOL! Patrick Friday Eze świetnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego i pokonał Łukasza Budziłka!

• Pewnie w bramce zachował się Budziłek, który złapał dośrodkowanie.

• Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka wyszła na rzut rożny.

• Listkowskiemu zabrakło precyzji przy dograniu do Szczepańskiego i goście wznowią grę od bramki.

• Budziłek sobie spokojnie poradził z uderzeniem głową napastnika Rakowa.

• Kapitalna interwencja Kasperkiewicza, który wybił piłkę sprzed linii bramkowej po uderzeniu Gutkovskisa!

• Sędzia dopatrzył się przewinienia na Misaku i goście rozpoczną od rzutu wolnego.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W Rakowie cały czas kontuzjowani są Domański i Kościelny. Pod znakiem zapytania stoi występ Malinowskiego, który mecz z Legią kończył z rozbitą głową. Nie wykluczone jednak, że trener Papszun dokona kilku zmian w składzie, bo ławka częstochowian jest dość szeroka, a bohaterom środowego zwycięstwa nad warszawianami przyda się trochę odpoczynku.

• Działacze Rakowa robią wszystko, by mecze na Limanowskiego oglądało jak najwięcej kibiców. Pucharowe spotkanie z Legią przyciągnęło na trybuny komplet 4 tys. widzów. W półfinale PP do Częstochowy przyjedzie kolejny atrakcyjny rywal - lider Lotto Ekstraklasy Lechia Gdańsk. Prezes Wojciech Cygan już zapowiedział, że pierwszeństwo zakupu biletu na to spotkanie będą mieli posiadacze karnetów na wiosenne mecze Rakowa. Karnety są cały czas w sprzedaży.

• Częstochowianie są faworytem meczu z Niecieczą. Skoro w środę poradzili sobie z mistrzem Polski to spadkowicz z Lotto Ekstraklasy wydaje się być dużo słabszym rywalem. Pierwszy mecz Rakowa z Bruk-Betem Termalicą rozegrany w sierpniu w Niecieczy zakończył się zwycięstwem częstochowian 1:0 po golu Miłosza Szczepańskiego. Dziś pod Jasną Górą wszyscy liczą na powtórkę.

• Pod Jasną Górą ligowa rzeczywistość nie jest jednak wcale szara. Raków jest przecież liderem Fortuna 1. Ligi i pewnie zmierza w kierunku awansu do Lotto Ekstraklasy. Częstochowianie w tym roku wygrali wszystkie trzy mecze (dwa ligowe i jeden pucharowy), a w sumie licznik kolejnych zwycięstw Rakowa stoi w tej chwili na licznie 11, bo tyle ostatnich spotkań ligowych i pucharowych zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Marka Papszuna. Ostatniej porażki Raków doznał 3 sierpnia w Chojnicach.

• W tym tygodniu na piłkarzy Rakowa spadła cała masa pochwał i gratulacji. Wszystko dlatego, że częstochowianie w Pucharze Polski wyeliminowali Legię i po raz pierwszy od 1972 roku awansował do półfinału PP. Po pucharowym święcie pora wrócić do ligowej rzeczywistości.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

Zdjęcie autora materiału

Jacek Sroka

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza chcą podtrzymać zwycięską passę

Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza chcą podtrzymać zwycięską passę ©fot. karina trojok / dziennik zachodni / polska press

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Na zakończenie 24. kolejki Fortuna 1. Ligi Raków Częstochowa zmierzy się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Spotkanie na stadionie przy ul. Limanowskiego rozpocznie się o godz. 18. Tutaj możesz śledzić relację na żywo z meczu Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza na żywo

Pod Jasną Górą ligowa rzeczywistość nie jest jednak wcale szara. Raków jest przecież liderem Fortuna 1. Ligi i pewnie zmierza w kierunku awansu do Lotto Ekstraklasy.

Częstochowianie w tym roku wygrali wszystkie trzy mecze (dwa ligowe i jeden pucharowy), a w sumie licznik kolejnych zwycięstw Rakowa stoi w tej chwili na licznie 11, bo tyle ostatnich spotkań ligowych i pucharowych zakończyło się zwycięstwem podopiecznych trenera Marka Papszuna. Ostatniej porażki Raków doznał 3 sierpnia w Chojnicach.

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza wynik

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU RAKÓW - LEGIA

Zespół z Niecieczy zajmuje w tabeli Fortuna 1. Ligi 9. pozycję. W tym roku Bruk-Bet Termalica nie doznała jeszcze goryczy porażki. Na inaugurację zremisowała na wyjeździe z Sandecją 0:0, a przed tygodniem pokonała u siebie Wigry 1:0.

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza relacja live

Mecz Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza transmitować będzie Polsat Sport Extra. Komentować go będą Marcin Feddek i Tomasz Łapiński. Tutaj możesz śledzić relację live z Częstochowy.

Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza sytuacja kadrowa

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU RAKÓW - LEGIA

W zespole z Niecieczy urazy wykluczają z gry Trelę, Szeligę i Putiwcewa, a za kartki pauzuje Szymonowicz. Sędzią meczu Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie Piotr Urban z Legionowa.