Mecz Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Dotrzymać tempa Lechowi. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień Raków Częstochowa pojedzie do Łęcznej na mecz z Górnikiem, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław.

• Koniec meczu w Częstochowie. Po emocjonującym meczu Raków wygrywa z Bruk-Betem 3:2!

• Po znakomitej, koronkowej akcji Bruk-Betu do bramki rywali trafił Muris Mesanović, ale już zabraknie czasu gościom na wyrównanie.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Muris Mesanović zdobywa swoją bramkę!

• Fran Tudor dograł do Daniela Szelągowskiego, ten wpadł w pole karne "Słoników", oddał strzał, ale świetnie interweniował Tomasz Loska!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż pięć minut,

• Michał Bezpalec został ukarany żółtą kartką za faul blisko własnego pola karnego.

• Daniel Szelągowski wpadł z piłką w pole karne gości, zagrał do Andrzeja Niewulisa, ale ten uderzył w rywala.

• Natomiast Mateusz Wdowiak pojawił się w miejsce Patryka Kuna.

• Dwie zmiany także w zespole Rakowa. Fabio Sturgeon zmienił Ivi Lopeza

• Natomiast Roman Gergel zmienił Martina Zemana.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach gości. Muris Mesanović pojawił się w miejsce Kacpra Śpiewaka

• Po rzucie rożnym obrońcy Bruk-Betu wybili piłkę, ale ta trafiła do Waleriana Gwilii, który dośrodkował wprost do partnerów, a szesnastce gości do piłki dopadł Tomas Petrasek i w znakomitej sytuacji podwyższył prowadzenie Rakowa!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Tomas Petrasek także zdobywa swoją bramkę i Raków jest już bardzo bliski zwycięstwa!

• W zespole Rakowa Częstochowa Alexandre Guedes pojawił się w miejsce Vladislavsa Gutkovskisa.

• Trzecia zmiana w szeregach Bruk-Betu. Adam Radwański zmienił Sebastiana Boneckiego.

• Ivi Lopez stanął przed szansą na swoją drugą bramkę, ale jego strzał z linii pola karnego świetnie wybronił Tomasz Loska!

• Druga zmiana w szeregach Rakowa. Daniel Szelągowski pojawił się w miejsce Bena Ledermana.

• Znakomity kontratak Bruk-Betu, piłka trafiła do Michala Hubinka, który oddał strzał, ale świetną interwencją popisał się Walerian Gwilia blokując strzał!

• Vladislavs Gutkovskis ucierpiał po starciu w polu karnym Bruk-Betu.

• Nemanja Tekijaski został ukarany żółtą kartką po faulu w środku pola.

• Świetne podanie głową zza pola karnego do Ivi Lopeza, a ten sytuacyjnym uderzeniem daje prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Ivi Lopez trafia do bramki rywali i Raków znowu na prowadzeniu!

• Zmiana w drużynie gości. Ernest Terpiłowski pojawił się w miejsce Marcina Wasielewskiego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Nemanja Tekijaski i sytuacyjnym uderzeniem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! Namanja Tekijaski doprowadza do wyrównania!

• Ivi Lopez popędził z kontratakiem, oddał strzał, ale pewnie interweniował Tomasz Loska.

• Wydawało się świetne prostopadłe podanie do Vladislavsa Gutkovskisa, ale Łotysz był na pozycji spalonej.

• Znakomite dośrodkowanie w pole karne Rakowa trafiło na głowę Michala Hubinka, ale ten trafił tylko w poprzeczkę!

• Vladislavs Gutkovskis dostał piłkę w polu karnym Bruk-Betu, ale źle przyjął piłkę i skutecznie interweniował Tomasz Loska.

• Rozpoczynamy drugą część rywalizacji.

• W Rakowie Częstochowa również jedna zmiana. Milan Rundić pojawił się w miejsce Zorana Arsenića.

• Pierwsza zmiana w zespole gości już w przerwie. Adam Hlousek pojawił się w miejsce Marcina Grabowskiego.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Częstochowie. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części mecz zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu w Częstochowie. Do przerwy Raków prowadzi 1:0.

• Tomasz Petrasek został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył aż pięć minut.

• Martin Zeman znakomicie dośrodkował na głowę Mateusza Grzybka, ale ten minimalnie spudłował.

• Niezbyt interesujące ostatnie minuty spotkania. Raków prowadzi grę, ale na razie bez większego zagrożenia pod bramką rywala.

• Ivi Lopez zagrał w pole karne Bruk-Betu do Patryka Kuna, ale ten nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią.

• Zoran Arsenić dośrodkował w pole karne gości, ale bez zagrożenia.

• Nieźle rozegrany rzut wolny przez Bruk-Bet, ale dośrodkowanie w pole karne zażegnał Vladan Kovacević.

• Ivi Lopez z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką!

• Marcin Wasielewski zagrał ręką przed własnym polem karnym i Raków będzie miał znakomitą okazję na podwyższenie rezultatu. Dodatkowo gracz Bruk-Betu został ukarany żółtą kartką.

• Martin Zeman znakomicie dośrodkował w pole karne Rakowa, ale żaden z graczy gości nie zdołał przeciąć tego podania.

• Ben Lederman wyszedł sam na sam z bramkarzem Bruk-Betu, świetnie przelobował Tomasza Loskę, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Po koronkowej akcji Rakowa strzał oddał Ivi Lopez, ale świetnie interweniował Tomasz Loska!

• Fantastyczne podanie Mateusza Grzybka w pole karne Rakowa wprost na nogę Kacpra Śpiewaka, ale ten minimalnie spudłował!

• Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego, gramy dalej.

• Michal Hubinek oddał strzał z dystansu, który świetnie obronił Vladan Kovacević, ale chwilę później w polu karnym Rakowa upadł Kacper Śpiewak. Trwa weryfikacja VAR.

• Zbyt krótkie podanie do Vladana Kovacevića, ale bramkarz Rakowa zdołał w porę wybić piłkę.

• Raków naciska coraz bardziej, ale teraz niedokładne podanie w pole karne gości.

• Strzał Ivi Lopeza z rzutu karnego został obroniony przez Tomasza Loska, ale dobitka Vladislavsa Gutkovskisa trafiła w obrońcę Bruk-Betu i trafiła do bramki rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Raków Częstochowa obejmuje prowadzenie, ale bramkę samobójczą zdobywa Nemanja Tekijaski!

• Fran Tudor wpadł z piłką w pole karne Bruk-Betu, gdzie został powalony przez rywala i sędzia wskazuje na jedenasty metr!

• Vladislavs Gutkovskis oddał strzał zza pola karnego gości, ale spokojnie interweniował Tomasz Loska.

• Początek spotkania bardzo chaotyczny po oby stronach. Piłka krąży głównie w środkowej strefie boiska.

• Rozpoczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Częstochowie! Za moment rozpoczniemy rywalizację!

• Natomiast tak dzisiaj wyjdzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza

:

• Oto skład Rakowa Częstochowa na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza przed tygodniem przegrał u siebie z Lechią Gdańsk 0:2. W tym sezonie Bruk-Bet wygrał tylko jedno spotkanie, z Górnikiem Zabrze. Pozostałe punkty zostały zdobyte przy czterech remisach. W rozgrywkach Ekstraklasy tego sezonu "Słoniki" zdobyły tylko dwa punkty w meczach wyjazdowych.

• Raków Częstochowa ostatnie spotkanie w lidze przegrał na początku sierpnia. Od tego czasu Raków zremisował trzy mecze i aż pięć wygrał. Częstochowianie przed tygodniem ograli na wyjeździe Śląska Wrocław 2:1, a wcześniej rozbiła Wartę Poznań aż 3:0.

• Oczywiście zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Raków Częstochowa, który zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i ma jedno spotkanie rozegrane mniej od rywali. Więc częstochowianie mogą nawet zrównać się punktowo z liderującym Lechem Poznań. Natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza zajmuje dopiero szesnastą pozycję w lidze, ale również ma jednej mecz mniej od rywali.

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 12. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa zmierzy się przed własną publicznością z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Raków - Termalica LIVE! Dotrzymać tempa Lechowi

Raków - Termalica LIVE! Dotrzymać tempa Lechowi ©Paweł Dubiel

Mecz Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Sobotę z PKO Ekstraklasą rozpoczniemy w porze obiadowej. Zagra kandydat na mistrza z beniaminkiem. Relacja LIVE od godziny 12:30.

Mecz Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Raków nie wyobraża sobie innego rozstrzygnięcia jak zdobycie trzech punktów. I trzeba przyznać, że ma na nie spore szanse. W tym sezonie na krajowym podwórku przegrał ledwie jedno (!) spotkanie, do którego doszło zresztą dawno temu, bo 1 sierpnia. Pozostałe mecze zakończyły się zwycięstwami (7) lub remisami (3).

Z tabeli jasno wynika, że tylko Raków dotrzymuje kroku Lechowi Poznań. W przypadku pokonania Termaliki wicemistrz Polski utrzyma stratę na poziomie trzech punktów, mając do rozegrania zaległy mecz z Górnikiem Zabrze (nowa data wciąż nie została ustalona).

Dziś Raków trafia na Termalikę, która obok Warty Poznań i Górnika Łęczna punktuje najsłabiej w lidze. Drużyna z Niecieczy ostatnio przegrała z Lechią Gdańsk (0:2). Bramki straciła w przeciągu dwóch minut po podobnych akcjach.

Marek Papszun, trener Rakowa: - Nie bardzo znamy smak porażki i chciałbym, żeby to utrzymało się jak najdłużej. Nie popadamy w samozachwyt. Popełniamy błędy. Chcemy grać lepiej, rozwijać się.

Mariusz Lewandowski, trener Termaliki: - Mamy pewien plan. Jesteśmy gotowi na różne sytuacje boiskowe. Raków to bardzo mocny rywal. Jego piłkarze mają dużo automatyzmów. My wybieramy się sprawić niespodziankę.

Nie zagrają w meczu Raków - Termalica:
Raków: Cebula, Rundić, Sapała, Wydra, Arsenić
Termalica: Żyra, Czarnowski

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Termalica - Raków 0:2 (Puchar Polski, 30.10.2020)
Raków - Termalica 1:0 (1 liga, 17.03.2019)
Termalica - Raków 0:1 (1 liga, 26.08.2018)

Mecz Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie C+. Komentuje duet Filip Surma – Kamil Kosowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 12:30 - zapraszamy!