Mecz Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie...

Mecz Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mecz do jednej bramki?

0 1 połowa

• Koniec meczu! Raków wygrywa i umacnia się na pozycji lidera!

• Cztery minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Dobre uderzenie zawodnika Rakowa, ale znowu Cabaj ratuje sytuację!

• Patrick Friday zmienia Piotra Malinowskiego.

• Marek Masiuda zmienia Filipa Wójcika.

• Kiebziak oddał kompletnie nieudany strzał...

• Piotr Malinowski przegrywa pojedynek sam na sam z Cabajem! Gdyby nie były bramkarz Cracovii to wynik byłby zupełnie inny!

• Petr Schwarz wchodzi w miejsce Rafała Figiela.

• Patryk Serafin ukarany żółtą kartką.

• Marcin Listowski otrzymał świetne podanie, po którym uderzył głową na bramkę! Zabrakło tak niewiele, a piłka otarła się o słupek!

• Daniel Bartl zmienia Miłosza Szczepańskiego.

• Raków nadal prowadzi grę, tak jak w pierwszej połowie. Teraz jednak nic nie z tego nie wychodzi.

• Wchodzi także Szymon Kiebzak, który zmienia Macieja Frileja.

• Podwójna zmiana w ekipie gości. Serhij Krykun zmieniony przez Patryka Serafina.

• Sebastian Musiolik próbował indywiidualnej akcji, jednak sam zagubił się w swoim dryblingu i jego zespół stracił szansę na gola.

• Defensorzy gości w ostatniej chwili przerwali groźną akcję Rakowa.

• Przemysław Lech ukarany żółtą kartką.

• Wracamy po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Raków prowadzi 1:0.

• Mocny strzał Kalemby, jednak w ostatniej chwili został zablokowany.

• Rafał Figiel ukarany żółtą kartką.

• Zbyt mocne podanie Sapały do Kuna i Raków traci szansę na zdobycie gola .

• Obrońca Rakowa wyskoczył najwyżej i strzałem głową pokonuje bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrzej Niewulis otwiera wynik meczu!

• Patryk Kun dograł w pole karne Garbarni, ale wszyscy jego koledzy minęli się z piłką.

• Michał Gliwa nie chce być gorszy od swojego kolegi po fachu i teraz zdjął piłkę z okienka po strzale Garzeła!

• Co w bramce wyprawia Marcin Cabaj! Doświadczony golkiper znakomicie teraz odbił dwa strzały rywala!

• To powinno być 1:0! Najpierw Listkiewicz oddał świetny strzał, który z ogromnym trudem został obroniony przez Cabaja, a później to Petrasek z najbliższej odległosci nie potrafił pokonać bramkarza gości!

• Arkadiusz Kasperkiewicz oddał soczysty strzał, którym trafił jednak prosto w ręce bramkarza rywali.

• Arkadiusz Garzeł ukarany żółtą kartką.

• Sebastian Musiolik oddał ładny strzał, ale niestety dla kibiców gospodarzy delikatnie niecelny.

• Podobna sytuacja po drugiej stronie boiska, ale Sapała również uderzył niecelnie z rzutu wolnego.

• Groźny rzut wolny pod bramką gospodarzy, jednak strzał zawodnika Garbarni poszybował nad bramką.

• Andrzej Niewulis ucierpiał przy jednym ze starć. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Sędzia gwizdnął po raz pierwszy!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Dzień dobry! Witamy Państwa na relacji LIVE z pojedynku Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków!

Tomasz Kuczyński, red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Raków - Garbarnia LIVE! Mecz do jednej bramki?

Raków - Garbarnia LIVE! Mecz do jednej bramki? ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków ONLINE. Z jednej strony lider, z drugiej czerwona latarnia. Czy to będzie spotkanie do jednej bramki? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków ONLINE

Raków Częstochowa pewnie zmierza do Lotto Ekstraklasy. Podopieczni trenera Marka Papszuna w 25 meczach zgromadzili 58 punktów, na co złożyło się 17 zwycięstw, 7 remisów i tylko jedna porażka.
Częstochowianie są niepokonani od 3. kolejki, gdy 3 sierpnia przegrali w Chojnicach z Chojniczanką 1:2. Ostatnio Raków zremisował 1:1 w Olsztynie ze Stomilem, kończąc na „9” serię ligowych zwycięstw z rzędu.

Garbarnia znajduje się na drugim biegunie. Krakowski beniaminek zajmuje ostatnie miejsce i po 25 meczach ma 20 punktów (5 zwycięstw, 5 remisów i 15 porażek). W poprzedniej kolejce Garbarnia zremisowała u siebie z Wigrami Suwałki 0:0, wcześniej wygrała w delegacji z Sandecją Nowy Sącz 1:0. W 9. kolejce, 9 września Raków grał na wyjeździe z Garbarnią. Mecz zakończył się remisem 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Dawida Nowaka. Wyrównał Szymon Lewicki. Częstochowianie mieli okazję na zgarnięcie pełnej puli, ale w 88. minucie Dariusz Formella nie wykorzystał rzutu karnego.

- Mecz z Garbarnią traktujemy jak każdy inny. Nie patrzymy na to, kto przyjeżdża do Częstochowy – zapewnia pomocnik Rakowa Igor Sapała, cytowany przez klubową stronę. - Naszym jedynym celem w tym spotkaniu jest wygrana. Przygotowujemy się do niego zgodnie z planem. Nie patrzymy na nasze wyniki przez pryzmat tego, że mogliśmy wygrać wyżej. Każde zwycięstwo jest ważne i daje nam trzy ligowe punkty, niezależnie od jego rozmiarów. Chcemy wygrać sobotnie spotkanie i pozostać niepokonanymi aż do końca sezonu.

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków?

Mecz Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków TRANSMISJA TV

Z tego meczu nie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 18:00.