Raków Częstochowa obił drużynę z Uzbekistanu

Trenujący w Belek Raków Częstochowa rozegrał drugi sparing. Tym razem pokonał 3:0 szósty zespół ligi uzbeckiej. Gole przeciw FC Navbahor strzelili Mateusz Wdowiak, a po przerwie Tomas Petrasek i Sebastian Musiolik.

Raków objął prowadzenie za sprawą tercetu Fran Tudor - Ivi Lopez - Mateusz Wdowiak. Akcję rozpoczętą na prawej flance w polu karnym wykończył ten ostatni, uderzając po długim słupku.

Na początku drugiej połowy podwyższył Tomas Petrasek. Stoper najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego i główką od poprzeczki pokonał bramkarza.

Wynik po zmyleniu dwóch rywali ustalił Sebastian Musiolik. W niedzielę rywalem Rakowa będzie austriacki Sturm Graz.

Raków Częstochowa - FC Navbahor 3:0 (1:0)
Bramki: Wdowiak 32', Petrasek 51', Musiolik 77'
Żółte kartki: Kun, Papanikolaou, Arsenić, Sapała, Długosz

Raków Częstochowa:
I połowa: Trelowski - Niewulis, Arsenić, Papanikolaou - Tudor, Lederman, Czyż, Kun - Wdowiak, Cebula, Lopez.
II połowa: Trelowski - Petrasek, Krzyżak, Courtney-Perkins - Tudor (72' Szymocha), Długosz, Poletanović, Sapała, Sturgeon - Musiolik, Arak.

Adam Nawałka wraca do reprezentacji Polski, by awansować i zagrać z nią na Mundialu w Katarze. Z okazji powrotu przypominamy najlepsze memy z ćwierćfinalistą Euro 2016 w roli głównej. Jest więc o wynalezieniu "Glikanianu Pazdanu", ale i występie na poziomie mistrzów świata, którzy się... skompromitowali.

Adam Nawałka - najlepsze MEMY z selekcjonerem reprezentacji ...