Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Adrian Lis 6...

Raków Częstochowa - Warta Poznań 2:2. Szczęście było blisko! Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

BRAMKARZ i OBROŃCY

Adrian Lis 6
W pierwszej części dobrze się ustawiał i łapał dośrodkowania Rakowa. Imponował spokojem. Przy karnym Zwolińskiego bez szans. W 62 min. sam wyszedł z kłopotów, w które się wpakował, niepewną interwencją. W 84 min zaskoczył go Stavropoulos. Obronił piłkę meczową w doliczonym czasie gry.

Jakub Bartkowski 6
Bardzo dobry występ w pierwszej połowie. Zablokował lewe skrzydło Rakowa, włączał się do ofensywy. Nie było dla niego straconych piłek. Wyprzedzał rywali, wygrywał pojedynki. Bardzo zaangażowany też w drugiej części. Dobry występ.

Dawid Szymonowicz 6
Przed przerwą miał wszystko pod kontrolą. Wygrywał pojedynki w powietrzu, wybijał z uderzenia napastników gospodarzy. Także po zmianie stron lider defensywy Zielonych. Grał bardzo ofiarnie.

Wiktor Pleśnierowicz 6
Mógł się podobać w pierwszej części. Tak jak Szymonowicz dobrze się ustawiał i czytał grę. Bezkompromisowo walczył też w powietrzu, jak trzeba było, używał prostych środków, ale to było skuteczne. Po zmianie stron też nie schodził z dobrego poziomu. Miał wiele ważnych interwencji.

Jakub Kiełb 3
Powiedzieć, że zmarnował cały wysiłek drużyny w pierwszej części, to nic nie powiedzieć. Tak nie powinien zachowywać się doświadczony obrońca. Niestety 47 min. wykonał bezmyślny wślizg w polu karnym i powalił Sorescu, dając Rakowowi rzut karny.