RB Lipsk - Atletico Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Atletico Madryt

1

0 1 połowa

• I KONIEC SPOTKANIA!!!

RB Lipsk niespodziewanie, sensacyjnie wręcz, pokonuje Atletico Madryt 2:1 i zapewnia sobie awans do półfinału Ligi Mistrzów!!!

• Przepychanki po faulu Jose Gimeneza, który z premedytacją odepchnął Angelino.

• Żółtą kartką upomniany Jose Gimenez.

• Jan Oblak biegnie w pole karne na ten rzut rożny! Piłkarze RB wybijają na uwolnienie, jak w hokeju.

• Piłka po rykoszecie od Lukasa Klostermanna wychodzi na rzut rożny, choć było bardzo blisko bramki samobójczej!

• Zmiana również w Atletico. Rosły Felipe w miejsce Koke.

• Nordi Mukiele zmienia Marcela Sabitzera.

• Szymon Marciniak dolicza 5 minut do drugiej odsłony.

• Angelino pognał lewą stroną i niczym Łukasz Piszczek podaje płasko przed pole karne do Tylera Adamsa. Ten decyduje się na strzał - piłka po rykoszecie wpada do siatki pod poprzeczką! Jan Oblak był kompletnie zmylony!

• Amadou Haidara upomniany żółtą kartką za faul.

• GOL DLA LIPSKA! TYLER ADAMS!!!

• Piłkarze RB wyszli z kontrą. Angelino chciał zagrać "klepkę" z Amadou Haidarą, ale ten podaje nie w tempo.

• .. a w miejsce Christophera Nkunku pojawia się Amadou Haidara.

• Patrik Schick zmienia Daniego Olmo...

• Peter Gulacsi poaruje uderzenie Yannicka Carrasco na korner. Niemiecka ekipa radzi sobie z tym stałym fragmentem gry.

• Alvaro Morata już składał się do strzału. W ostatniej chwili został powstrzymany przez obronę RB

• Kolejne nieudane dośrodkowanie Christophera Nkunku. Ma co ćwiczyć na treningach.

• Zmiana w ekipie RB Lipsk. Tyler Adam zastępuje Konrada Laimera.

• Diego Costa schodzi, Alvaro Morata wchodzi

• JOAO FELIX NIE MYLI SIĘ!!!

• Przewinił Lukas Klostermann, który zostaje upomniany żółtą kartką!

• Joao Felix pada w polu karnym RB Lipsk po wślizgu rywala i mamy rzut karny, proszę Państwa!

• Gdyby Yussufowi Poulsenowi udało się strzelić z woleja, to ta bramka była nie tylko ozdobą tego spotkania, lecz także tych rozgrywek Ligi Mistrzów! Nieznacznie się pomylił!

• Seria rzutów rożnych Atletico. Żaden z nich nie pozwolił stworzyć zagrożenie pod bramką Petera Gulacsiego.

• Pojedynek Dayota Upamecano z Renanem Lodim, w wyniku którego Brazylijczyk pada w polu karnym RB Lipsk! Sędzia Szymon Marciniak gwiżdże i... żółtą kartką upomniany został zawodnik Atletico za "padolino"!

• Ajjjj. Angelino pognał sam co sił lewą stroną. Podaje płasko przed pole karne - w stylu Łukasza Piszczka - do Christophera Nkunku, któremu na oddanie strzał nie pozwolił wracający Yannick Carrasco.

• Joao Felix zmienia Hectora Herrerę.

• Konrad Laimer z trudem opanował piłkę na prawej stronie, przed linią końcową. Po krótkiej wymianie podań na strzał z dystansu zdecydował się Dayot Upamecano, lecz nie sprawił problemu Janowi Oblakowi.

• Rojiblancos mogli szybko doprowadzić do remisu! Marcosowi Llorente zabrakło miejsca, do oddania strzału z "szesnastki".

• Piłkę na prawej stroine przejmuje Marcel Sabitzer, który centruje w pole karne do Hiszpana. Ten głową, z bliskiej odległości, uderza po dalszym rogu nie do obrony!

• RB LIPSK PROWADZI STRZELCEM BRAMKI DANI OLMO!!!

• Christopher Nkunku przedziera się w pole karne, gdzie nagle upadł. Nie było podstaw do wskazania na "wapno".

• Marcos Llorente przesadził z agresją w walce o piłkę. Powinien ochłonąć - w przeciwnym razie jego temperament ostudzi Szymon Marciniak żółtą kartką.

• Druga połowa rozpoczęta! Czy doczekamy się bramek?

• +4' Czas na przerwę. RB Lipsk bezbramkowo remisuje z Atletico Madryt w walce o ćwierćfinał Ligi Mistrzów.

• +4' Po centrze Renana Lodiego Stefan Savić główkuje obok bramki Petera Gulacsiego.

• +3' Bez zagrożenia pod bramką Jana Oblaka. Kontrę Rojiblancos przerywa faulem Lukas Klostermann. Ucierpiał Yannick Carrasco.

• +2' Christopher Nkunku skutecznie powstrzymany przez Kierana Trippiera. RB Lipsk ma jeszcze rzut rożny.

• Szymon Marciniak dolicza 4 minuty do pierwszej połowy.

• Dayot Upamecano przedarł się środkiem, by podać na prawą stronę do Lukasa Klostermanna. Jego dośrodkowanie nie znajduje adresata.

• Konrad Laimer chciał bokiem wejść w pole karne Atletico. "Rumakowanie" skończyło się na trzecim rywalu, który zabrał mu piłkę.

• Marcos Llorente urwał się na lewym skrzydle Dayotowi Upamecano. Już "szukał" wzrokiem Diego Costę, by mu zagrać w pole karne, a tu stoper RB Lipsk wybija piłkę wślizgiem na korner.

Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Petera Gulcasiego.

• Marcel Halstenberg otrzepał się, przemył twarz i jest gotowy do gry. Z kolei Stefan Savić ma szyty łuk brwiowy i będzie grać w gustownym opatrunku.

• Przerwa w grze. Stefan Savić ucierpiał w starciu z Marcelem Halstenbergiem o górną piłkę. Obaj są opatrywanie przez sztaby medyczne.

• Yannick Carrasco na lewej stronie pola karnego. Na "złamanie" akcji do prawej nogi nie pozwolił Lukas Klostermann.

• 1/3 meczu za nami. Ciągle bez bramek

• Przewinienie Saula. Bez konsekwencji kartkowej.

• Jan Oblak pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Angelino.

• Rzut wolny dla niemieckiej drużyny. Niezłe dośrodkowanie Christophera Nkunku, z którym radzą sobie Rojiblancos.

• Groźnie zapowiadała się akcja RB LIpsk prawą stroną. Po zagraniu Yussufa Poulsena Lukas Klostermann zdołał utrzymać piłkę w polu karnym tak, by Dani Olmo mógł piętką zagrać przed bramkę do Christophera Nkunku. W porę zorientowała się obrona Atletico.

• Yussuf Poulsen Faulje w ofensywie. Sędzia Szymon Marciniak nie decyduje się sięgać do kieszonki.

• Yannick Carrasco urwał się lewą stronę i wbiegł z piłką w pole karne. Umiejętnie przyblokował go Konrad Laimer. Grę od bramki wznawia Peter Gulacsi.

• Kevin Kampl przejmuje piłkę na 25. metrze. Wystawia sobie piłkę do uderzenia prawą nogą... wysoko nad bramką.

• Centra Renena Lodiego nie znajduje adresata.

• Bardzo dobre dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie Stefan Savić swoim wyskokiem dosiężnym przeskoczył rywala o 2-3 głowy. Jego strzał został zablokowany przez obrońcę RB Lipsk!

• A teraz Yannick Carrasco uderza z "szesnastki" w stronę lewego rogu. Peter Gulacsi z trudem paruje piłkę na korner!

• Z kontrą wyszli teraz piłkarze RB Lipsk. Yussuf Poulsen podaje na lewą flankę do Angelino, który w pełnym biegu chciał zagrać płasko w pole karne do Duńczyka. W porę zorientował się Jose Gimenez.

• Po chwili jeszcze jeden rzut wolny dla Atletico. Tym razem lepsza centra, po której Stefan Savić (nie mylić z nowym zawodnikiem Wisły Kraków) główkuje anemicznie, by pokonać Petera Gulacsiego

• Fatalne dośrodkowanie Renana Lodiego. Piłka ledwie doleciała do pola karnego, a miała kilkanaście metrów.

• Yannick Carrasco w roli lewoskrzydłowego. Dał się sfaulować Marcelowi Sabitzerowi. Rzut wolny z lewej strony.

• Dani Olmo powalczył na prawym skrzydle z Renanem Lodim o piłkę. Zdaniem sędziego przekroczył przepisy.

• Po chwili bardzo dobre diagonalne podanie w "szesnastkę" do Konrada Laimera. Ten głową zagrywa przed bramkę, ale sytuację wyjaśnił Yannick Carrasco.

• Marcel Halstenberg dopada do bezpańskiej piłki na 5. metrze. Uderza z woleja wysoko nad bramką!

• Marcel Sabitzer podaje na lewą stronę do Angelino, który po przyjęciu piłki decyduje się na dośrodkowanie. Został zablokowany, ale wywalczył rzut rożny.

• Piłkarze Atletico chcieli zagrać z Diego Costą na "ścianę". Ten był na spalonym.

• Gwizdek sędziego i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Chwila przed meczem

• Przy Szymonie Marciniaku są już kapitanowie - Yussuf Poulsen i Koke.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Szymon Marciniak. Na liniach będą mu pomagać Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym jest Grek - Anastasios Sidiropoulos.

• Rezerwowi RB Lipsk: Mvogo, Tschnauer - Adams, Borkowski, Forsberg, Haidara, Lookman, Mukiele, Novoa Ramos, Orban, Schick, Wosz.

Rezerwowi Atletico Madryt: Adan, Arias, Hermoso, Lemar, Felipe, Morata, Moya, Sanchez,Saponjić, Joao Felix, Partey, Vitolo.

• Wyjściowy skład RB LIpsk

• Tak prezentuje się wyjściowy skład Atletico Madryt

• Mecz na Jose Alvalade w portugalskiej Lizbonie poprowadzi Polak - sędzia Szymon Marciniak z Płocka.

• W półfinale to właśnie PSG będzie rywalem dla zwycięzcy z pary Lipsk - Atletico.

• W poprzedniej rundzie Lipsk wyeliminował Tottenham (1:0, 3:0). Atletico za to rozłożyło obrońcę trofeum, czyli Liverpool (1:0, 3:2 po dogrywce).

• Około godziny 23 (lub nieco później w przypadku dogrywki) poznamy drugiego półfinalistę Ligi Mistrzów. Do francuskiego PSG dołączy albo niemiecki RB Lipsk albo hiszpańskie Atletico Madryt.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

©East News

RB Lipsk - Atletico Madryt ONLINE. W czwartek 13 sierpnia poznamy drugiego półfinalistę Ligi Mistrzów. Na Estadio Jose Alvalade w Lizbonie RB Lipsk skonfrontuje się z pogromcą Liverpoolu - Atletico Madryt. Początek spotkania o godz. 21. Relacja na żywo w GOL24.pl!

©East News

Liga Mistrzów: RB Lipsk - Atletico Madryt ONLINE

Jeszcze kilka dni temu starcie Atletico Madryt z RB Lipsk stało pod znakiem zapytania. W klubie ze stolicy Hiszpanii wykryto bowiem dwa przypadki koronawirusa. Pozytywne wyniki mieli Sime Vrsaljko i Angel Correa. Zarażeni piłkarze zostali odizolowani od drużyny i przebywają na domowej kwarantannie. Więcej zakażeń w ekipie Diego Simeone na szczęście nie stwierdzono, a mecz dojdzie do skutku.

Atletico w 1/8 finału wyeliminowało obrońców trofeum - Liverpool. Ponadto ekipa z Madrytu może pochwalić się imponującą serią 18 meczów bez porażki. Nic dziwnego, że Rojiblancos uchodzą za faworyta tej rywalizacji. RB Lipsk w tej samej fazie Ligi Mistrzów nie dał szans Tottenhamowi Hotspur. Finalistę poprzedniej edycji pokonał w dwumeczu 4:0.

"Byki" muszą sobie już radzić bez swojego najlepszego zawodnika - Timo Wernera. Niemiecki as został sprzedany do Chelsea za 53 miliony euro. The Blues nie zezwolili na pozostanie zawodnika w RB Lipsk do końca rozgrywek.

Pojedynek na Estadio Jose Alvalade poprowadzi Szymon Marciniak. 39-letni sędzia z Płocka w tej edycji Ligi Mistrzów gwizdał w trzech meczach fazy grupowej (Galatasaray - PSG, Salzburg - Napoli oraz Slavia - Inter). Sędziował również 1/8 finału (Atletico - Liverpool). Po restarcie europejskich pucharów Marciniak prowadził już rewanż Wolverhampton Wanderers z Olympiakosem Pireus, którego stawką był ćwierćfinał Ligi Europy.

RB Lipsk - Atletico Madryt. Przewidywane składy:

Lipsk: Gulacsi - Klostermann, Upamecano, Halstenberg - Mukiele, Laimer, Sabitzer, Angelino - Nkunku, Olmo, Schick

Atletico: Oblak - Trippier, Savić, Gimenez, Lodi - Koke, Niguez, Llorente, Carrasco - Felix, Costa

RB Lipsk - Atletico Madryt TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz RB Lipsk - Atletico będzie transmitowany w telewizji na żywo w Polsat Sport Premium 1. Początek transmisji w czwartek (13.08.2020) o godz. 20:50. Spotkanie będzie można zobaczyć również na platformie IPLA, po wykupieniu odpowiedniego pakietu (30-dniowy dostęp za 40 zł). Tekstowa relacja na żywo z meczu RB Lipsk - Atletico live w GOL24.pl.