Regionalny Puchar Polski. Kulisy meczu Moravii Morawica z GKS Nowiny. Czwartoligowiec wygrał 2:0 [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dorota Kułaga
W zaległym meczu 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski Moravia Morawica przegrała z GKS Nowiny 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Radosław Szmalec w 27 minucie i Jakub Olearczyk w 89.GKS: Mech - Cichoń, Bujak (65. Kuzincow), Niebudek, Ślefarski - Hińcza (90. Plech), Szmalec, P. Szymonek (46. Dziubek), Papka, Krzymieński, Sołtysiak (Olearczyk).Moravia: P. Kubicki - Miszczyk, Kundera, B. Młynarczyk, K. Mech - Woś, Pryimak, Zawadzki, K. W. Młynarczyk, K. Kubicki - Czekaj (65. Wójcik).- Gdybyśmy byli w pełnym składzie, Nowinom byłoby trudniej wygrać. Naszym priorytetem jest liga - powiedział Krzysztof Dziubel, trener Moravii.- Plan był taki, żeby wygrać i awansować do kolejnej rundy. I udało się go zrealizować - powiedział Mariusz Ludwinek, trener GKS.Zapraszamy do obejrzenia wideo i galerii zdjęć z tego meczu. Kulisy spotkania w obiektywie.Dorota Kułaga Zdjęcia Dorota Kułaga/Krzysztof Krogulec
W zaległym meczu 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski Moravia Morawica przegrała z GKS Nowiny 0:2 (0:1). Bramki zdobyli Radosław Szmalec w 27 minucie i Jakub Olearczyk w 89. GKS: Mech - Cichoń, Bujak (65. Kuzincow), Niebudek, Ślefarski - Hińcza (90. Plech), Szmalec, P. Szymonek (46. Dziubek), Papka, Krzymieński, Sołtysiak (Olearczyk). Moravia: P. Kubicki - Miszczyk, Kundera, B. Młynarczyk, K. Mech - Woś, Pryimak, Zawadzki, K. W. Młynarczyk, K. Kubicki - Czekaj (65. Wójcik). - Gdybyśmy byli w pełnym składzie, Nowinom byłoby trudniej wygrać. Naszym priorytetem jest liga - powiedział Krzysztof Dziubel, trener Moravii. - Plan był taki, żeby wygrać i awansować do kolejnej rundy. I udało się go zrealizować - powiedział Mariusz Ludwinek, trener GKS.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0