Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu ćwierćfinałowym Regionalnego Pucharu Polski GKS...

Regionalny Puchar Polski. Porażka GKS Rudki z Czarnymi Połaniec. Zwycięski gol padł w 89 minucie [ZDJĘCIA]

W meczu ćwierćfinałowym Regionalnego Pucharu Polski GKS Rudki przegrał u siebie z Czarnymi Połaniec 0:1. Zwycięską bramkę dla trzecioligowca z Połańca zdobył w 89 minucie Sebastian Ryguła.
Drużyny zagrały w składach:
GKS: Rafalski - Treska (70. Bednarski), Dziubek, Gryz, D. Kowalski - K. Wiecha, R. Dawidowicz, Wojciechowski, B. Wiecha (70. Broniś) - Lipski, Jaros.
Czarni: Borusiński - Wątróbski, Meszek, Żyła (46. Tetlak), Krępa - Misiak (46. Ryguła), Misztal - Buczek, Dereń- Karólak, Zięba.
- Mimo porażki, jestem zadwolony z postawy mojej drużyny. Zagraliśmy z determinacją. Mieliśmy nadzieję na korzystny rezultat meczu. Pojedynek na pewno można zaliczyć do udanych - powiedział Janusz Cieślak, trener GKS.