Regionalny Puchar Polski - dolnośląskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - I runda 04.08.201911.08.2019
Niedziela, 04 sierpnia 2019
17:00 STEP Tąpadła/Wiry 0:2 LKS Bystrzyca Górna
Sobota, 10 sierpnia 2019
13:00 Piławianka Piława Górna 0:3 Lechia Dzierżoniów
Niedziela, 11 sierpnia 2019
11:00 Sudety Dziećmorowice 0:11 Polonia-Stal Świdnica
11:00 Słowianin Wolibórz 4:3 Piast Nowa Ruda
17:00 Błękitni Słotwina 0:3 AKS Strzegom
17:00 GLKS Kamiennik 0:8 Kryształ Stronie Śląskie
17:00 Górnik Wałbrzych 0:3 Pogoń Pieszyce
17:00 Sparta Stary Waliszów 3:0 Victoria Tuszyn
17:00 Unia Złoty Stok 0:8 Unia Bardo
17:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
17:00 Gwarek Wałbrzych 0:2 KS Walim
Środa, 21 sierpnia 2019
18:00 Płomień Makowice 0:13 Bielawianka Bielawa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - I runda 10.08.201915.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
14:00 Futboholicy Wrocław 0:10 Wratislavia Wrocław
Niedziela, 11 sierpnia 2019
13:00 WKS Wilczyce 5:1 Piast Nadolice
Środa, 14 sierpnia 2019
18:00 Dolpasz Skokowa 0:7 Bór Oborniki Śląskie
18:30 Długołęka 2000 1:2 KS Żórawina
Czwartek, 15 sierpnia 2019
11:00 Burza Chwalibożyce 1:2 Rapid Domaniów
11:00 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 1:9 Kolektyw Radwanice
11:00 GOKiS Kąty Wrocławskie 1:4 Zjednoczeni Szczepanów
11:00 KS Gręboszyce 3:0 Widawa Bierutów
11:00 Muchobór Wrocław 1:6 Odra Malczyce
11:00 Tomtex Widawa Wrocław 0:3 Świteź Wiązów
12:00 Sparta Miłcz 0:7 MKP Wołów
16:00 AP Oleśnica 0:0 Sokół II Marcinkowice
16:00 Borowianka Borowa 0:2 Zenit Międzybórz
16:00 Bór Zaodrze Oława 1:3 Strzelinianka Strzelin
16:00 Błękitni Krzeczyn 1:5 KS Łozina
16:00 Czarni Chrząstawa 1:1 Energetyk Siechnice
16:00 Dolomit Chwałowice 0:3 Burza Bystrzyca
16:00 Dąb Dobroszyce 3:3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
16:00 Dąb Pruszowice 0:13 Burza Godzieszowa
16:00 Iskra Wabienice 1:7 Pogoń Oleśnica
16:00 KP Ludów Śląski 2:1 Olimpia Podgaj
16:00 KS Dziadowa Kłoda 0:3 Pogoń Syców
16:00 KS Piotrowice 5:2 LZS Osiek
16:00 Kometa Krzelów 5:2 Zorza Pęgów
16:00 LKS Krościna Wielka 2:8 Lotnik Twardogóra
16:00 Lider Borów 0:5 Polonia Jaszowice
16:00 MKS Siechnice 1:8 Orzeł Marszowice
16:00 Nefryt Jordanów Śląski 3:6 Ambrozja Bogdaszowice
16:00 Olimpia Bukowinka 1:3 Orla Korzeńsko
16:00 Polonia Grabowno Wielkie 0:11 Błysk Kuźniczysko
16:00 Polonia Jaksonów 3:0 Galakticos Solna
16:00 Porcelana Ciechów 4:2 Odra Lubiąż
16:00 Różanka Wrocław 0:3 Polonia Środa Śląska
16:00 Silesia Szymanów 0:3 Polonia Wrocław
16:00 Skra Wojnowice 1:3 Czarni Jelcz-Laskowice
16:00 Sokół II Wielka Lipa 3:0 Pogoń Miękinia
16:00 Sokół Kaszowo 3:5 Plon Gądkowice
16:00 Sparta Skarszyn 4:6 Barycz Sułów
16:00 Spartan Marszowice 2:2 KP Brzeg Dolny
16:00 Sporting Wrocław 0:2 Polonia Bielany Wrocławskie
16:00 Tarant Krzyżowice 2:0 GKS Kobierzyce
16:00 Victoria Zawonia 0:1 Barycz Milicz
16:00 Widawa Kiełczów 0:2 Sokół Smolec
16:00 Zieloni Wilczkowice 1:5 WKS Wierzbice
16:00 Zorza Wilkszyn 1:1 Parasol Wrocław
16:00 Zryw Chociwel 4:5 LKS Brożec
16:00 Sparta Gądów 0:3 Orzeł Sadowice
Środa, 21 sierpnia 2019
18:00 Amator Oleśnica Mała 0:3 Korona Pęcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - II runda 11.08.201905.09.2019
Niedziela, 11 sierpnia 2019
18:00 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3:6 Orzeł Lubawka
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 KS Walim 3:5 MKS Szczawno Zdrój
17:00 Czarni Wałbrzych 1:11 Polonia-Stal Świdnica
17:00 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4:1 Włókniarz Głuszyca
17:00 Darbor Bolesławice 0:1 AKS Strzegom
17:00 Kłos Lutomia 2:1 Wierzbianka Wierzbna
17:00 Zieloni Mrowiny 4:4 Wenus Nowice
17:00 Cukrownik/Polonia Pszenno 0:6 Bielawianka Bielawa
17:00 LKS Wiśniowa 0:10 LKS Bystrzyca Górna
17:00 Unia Jaroszów 2:7 Grom Witków
17:00 Granit Roztoka 4:2 Zjednoczeni Żarów
17:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3:0 Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 Kryształ Stronie Śląskie 2:4 Włókniarz Kudowa Zdrój
17:00 Zamek Gorzanów 4:6 Śnieżnik Domaszków
17:00 Unia Bardo 1:2 Lechia Dzierżoniów
17:00 Sparta Stary Waliszów 3:1 Czarni Sieniawka
17:00 Koliber Uciechów 0:1 Zieloni Łagiewniki
17:00 Delta Słupice 7:0 Bielawianka II Bielawa
17:00 Ślęża Ciepłowody 0:5 Słowianin Wolibórz
17:00 ATS Wojbórz 1:7 Skałki Stolec
17:00 Polonia Ząbkowice Śląskie 1:1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
17:00 Boxmet Piskorzów 2:7 Karolina Jaworzyna Śląska
17:00 LKS Marcinowice 3:1 Herbapol Stanowice
17:00 Orzeł Witoszów 0:6 Victoria Świebodzice
17:00 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1:2 Sparta Ziębice
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 2:3 Pogoń Pieszyce
Czwartek, 29 sierpnia 2019
17:30 Zagłębie Wałbrzych 2:3 Górnik Boguszów-Gorce
Środa, 04 września 2019
17:00 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9:0 Orlęta Krosnowice
17:00 Odrodzenie Szalejów Dolny 2:4 Łomniczanka Stara Łomnica
17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 3:0 Sudety Międzylesie
17:00 Czermna Kudowa Zdrój 4:4 Nysa Kłodzko
Czwartek, 05 września 2019
17:00 KS Polanica Zdrój 3:4 Trojan Lądek Zdrój
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - I runda 15.08.201921.08.2019
Czwartek, 15 sierpnia 2019
17:00 Orzeł Gościszów 0:3 Rybak Parowa
Sobota, 17 sierpnia 2019
17:00 WKS Pilchowice 2:2 KS Łomnica
Niedziela, 18 sierpnia 2019
17:00 Bóbr Opawa 1:6 Orzeł Mysłakowice
17:00 Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec 1:9 Znicz Kruszyn
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Czarni Strzyżowiec 1:0 Pogoń Świerzawa
17:00 Fatma Pobiedna 0:0 Cosmos Radzimów
17:00 Granica Miłoszów 0:3 Apis Jędrzychowice
17:00 Górnik Węgliniec 3:3 Piast Wykroty
17:00 Hutnik Pieńsk 3:0 GKS Warta Bolesławiecka
17:00 KS Pławna 2:5 Julia Szklarska Poręba
17:00 KS Stare Jaroszowice 4:1 Victoria Ruszów
17:00 Kwisa Mroczkowice 2:4 Gryf Gryfów Śląski
17:00 Kwisa Świeradów Zdrój 2:0 Nysa Zgorzelec
17:00 LKS Mierzwin 0:3 BKS Bobrzanie Bolesławiec
17:00 LZS Janiszów 0:3 Karkonosze Jelenia Góra
17:00 LZS Kotliska 2:7 GKS Gromadka
17:00 LZS Kościelnik 1:5 Iskra Łagów
17:00 LZS Zaręba 0:4 Łużyce Lubań
17:00 LZS Łaziska 1:2 LKS Ocice
17:00 Lechia Piechowice 1:5 Olimpia Kamienna Góra
17:00 Olsza Olszyna Lubańska 5:1 Czarni Lwówek Śląski
17:00 Orzeł Wojcieszów 2:2 Stella Lubomierz
17:00 Piast Czerwona Woda 1:2 Leśnik Osiecznica
17:00 Pogoń Markocice 3:0 Włókniarz Mirsk
17:00 Potok Karpniki 0:3 Budowlani Wojcieszów
17:00 Sparta Zebrzydowa 2:0 Chrobry Nowogrodziec
17:00 Sudety Giebułtów 0:3 Granica Bogatynia
17:00 Zryw Bratków 0:4 LZS Porajów-Kopaczów
17:00 Łazek Pisarzowice 2:2 Włókniarz Leśna
18:00 KS Maciejowa 2:2 Bóbr Marciszów
18:00 Mitex Podgórzyn 0:5 Victoria Jelenia Góra
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201928.08.2019
Czarni Golanka Dolna 3:0 LZS Lipa
17:00 Arka Trzebnice 5:4 Sparta Parszowice
17:00 Bazalt Piotrowice 3:0 Rodło Granowice
17:00 Błękitni Koskowice 3:0 LZS Nowy Kościół
17:00 Grom Gromadzyń-Wielowieś 11:5 Chojnowianka Chojnów
17:00 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4:2 Orzeł Mikołajowice
17:00 KS Kłopotów-Osiek 2:4 Unia Miłoradzice
17:00 Kłos Moskorzyn 4:1 Sparta Przedmoście
17:00 Nysa Wiadrów 0:5 Wilki Różana
17:00 Orzeł Wojcieszyn 3:1 Huragan Proboszczów
17:00 Park Targoszyn 2:3 Tęcza Kwietno
17:00 Płomień Michów 7:2 Fortuna Obora
17:00 Rataj Paszowice 3:1 Błękitni Kościelec
17:00 Skora Jadwisin 0:3 Orlik Okmiany
17:00 Victoria Parchów 2:6 Orzeł Czerna
17:00 Victoria Siciny 3:0 LZS Ostaszów
17:00 Viktoria Borek 1:6 Sokół Jerzmanowa
17:00 Łagoszowia Łagoszów 1:4 Mieszko Ruszowice
17:00 LZS Buczyna 4:6 Kalina Sobin
18:00 Burza Gołaczów 0:9 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Kaczawa II Bieniowice 3:3 Czarni Rokitki
18:00 Albatros Jaśkowice 2:0 Wilkowianka Wilków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Jelenia Góra - II runda 03.09.201904.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
18:00 Gryf Gryfów Śląski -:- Apis Jędrzychowice
Środa, 04 września 2019
17:30 Czarni Strzyżowiec 0:3 Olimpia Kamienna Góra
17:30 Fatma Pobiedna 2:1 LZS Porajów-Kopaczów
17:30 GKS Gromadka 3:4 Leśnik Osiecznica
17:30 Granica Bogatynia 3:0 Włókniarz Leśna
17:30 Iskra Łagów 3:1 Karkonosze Jelenia Góra
17:30 KS Maciejowa 0:9 Lotnik Jeżów Sudecki
17:30 KS Stare Jaroszowice 4:1 Sparta Zebrzydowa
17:30 Kwisa Świeradów Zdrój 3:2 Pogoń Markocice
17:30 LKS Ocice 0:1 Hutnik Pieńsk
17:30 Olsza Olszyna Lubańska 1:5 Łużyce Lubań
17:30 Orzeł Mysłakowice 4:4 Julia Szklarska Poręba
17:30 Rybak Parowa 2:3 Piast Wykroty
17:30 Victoria Jelenia Góra 3:0 Stella Lubomierz
17:30 WKS Pilchowice 1:1 Budowlani Wojcieszów
17:30 Znicz Kruszyn 0:6 BKS Bobrzanie Bolesławiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/32 finału 03.09.201911.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
17:30 Barycz Milicz -:- Błysk Kuźniczysko
Środa, 04 września 2019
17:30 KS Piotrowice 0:11 Ślęza Wrocław
17:30 KS Łozina 0:2 Polonia Trzebnica
17:30 Korona Pęcz 0:2 Moto Jelcz Oława
17:30 Orla Korzeńsko 0:6 Wiwa Goszcz
17:30 Plon Gądkowice 2:8 Piast Żmigród
17:30 Porcelana Ciechów 0:3 Piast Żerniki (Wrocław)
17:30 Rapid Domaniów 1:7 Foto-Higiena Gać
17:30 Świteź Wiązów 0:18 Śląsk II Wrocław
17:30 KP Ludów Śląski 1:1 Sokół Marcinkowice
17:30 Orzeł Sadowice 0:8 Sokół Wielka Lipa
17:30 Sokół Smolec 0:5 Orzeł Prusice
17:30 Ambrozja Bogdaszowice 0:3 Zachód Sobótka
17:30 Sokół II Wielka Lipa 0:3 Mechanik Brzezina
17:30 Sokół II Marcinkowice 1:4 Orzeł Marszowice
17:30 Polonia Jaksonów 1:3 KS Żórawina
17:30 Lotnik Twardogóra 1:3 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
17:30 Zjednoczeni Szczepanów 2:5 Polonia Środa Śląska
17:30 Burza Bystrzyca 4:6 Energetyk Siechnice
17:30 Zenit Międzybórz 2:4 Pogoń Oleśnica
17:30 Kometa Krzelów 0:3 MKP Wołów
17:30 Tarant Krzyżowice 0:6 WKS Wierzbice
17:30 Spartan Marszowice 4:1 Parasol Wrocław
17:30 Pogoń Syców 4:3 Barycz Sułów
17:30 Polonia Jaszowice 4:2 Strzelinianka Strzelin
17:30 WKS Wilczyce 1:3 Kolektyw Radwanice
17:30 Victoria Orzeszków 2:3 Bór Oborniki Śląskie
17:30 Polonia Bielany Wrocławskie 2:0 Wratislavia Wrocław
17:30 LKS Brożec 4:1 Czarni Jelcz-Laskowice
17:30 KS Brzeg Dolny 5:5 Odra Malczyce
18:00 KS Gręboszyce 2:2 Burza Godzieszowa
Środa, 11 września 2019
17:30 Polonia Wrocław 2:4 GKS Mirków/Długołęka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - II runda 04.09.201904.09.2019
Środa, 04 września 2019
17:00 Arka Trzebnice 0:3 Iskra Księginice
17:00 Błękitni Koskowice 3:18 Kaczawa Bieniowice
17:00 Czarni Golanka Dolna 0:3 Gwardia Białołęka
17:00 Czarni Rokitki 1:5 Konfeks Legnica
17:00 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4:2 Wilki Różana
17:00 KS Kłopotów-Osiek 2:5 Sokół Jerzmanowa
17:00 Kalina Sobin 0:3 Iskra Kochlice
17:00 Mewa Kunice 3:0 Huta Przemków
17:00 Mieszko Ruszowice 2:2 Pogoń Góra
17:00 Orzeł Czerna 2:5 Grom Gromadzyń-Wielowieś
17:00 Orzeł Mikołajowice 1:2 Bazalt Piotrowice
17:00 Orzeł Wojcieszyn 3:3 Albatros Jaśkowice
17:00 Przyszłość Prusice 2:1 Zryw Kłębanowice
17:00 Płomień Michów 0:6 Górnik Lubin
17:00 Płomień Radwanice 3:2 Odra Chobienia
17:00 Rataj Paszowice 0:7 Orlik Okmiany
17:00 Sparta Przedmoście 2:5 Tęcza Kwietno
17:00 Victoria Siciny 3:0 GKS Męcinka
17:00 Zamet Przemków 1:8 Zawisza Serby