Regionalny Puchar Polski - kujawsko-pomorskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - I runda 03.08.201913.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
11:00 Strażak Przechowo (Świecie) 0:7 Start Warlubie
12:00 beds.pl Bydgoszcz 0:3 KS Brzoza
13:00 Gwiazda Bukowiec 4:2 Victoria Niemcz
13:00 LKS Dąbrowa Chełmińska 16:0 Amator Bydgoszcz
14:00 Fuks Wielowicz 1:4 Rawys Raciąż
15:00 Wisła Gruczno 0:1 Sparta Przysiersk
16:00 Cukrownik Tuczno 3:2 Burza Nowa Wieś Wielka
16:00 Czarni Nakło nad Notecią 1:0 Spójnia Białe Błota
17:00 GLKS Dobrcz 0:3 Wda Świecie
17:00 Gryf Sicienko 0:6 Victoria Koronowo
17:00 Kolorowi Krusza Zamkowa 1:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
17:00 LZS Grochowiska Księże 1:1 Szubinianka Szubin
17:00 Legia Strzelce 0:3 Zagłębie Piechcin
17:00 Noteć Inowrocław 1:2 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
17:00 Piaski Bydgoszcz 12:1 ADP Bydgoszcz
17:00 Promień Szczepanowo 0:8 Polonia Bydgoszcz
17:00 Zootechnik Kołuda Wielka 3:2 Znicz Rojewo
18:00 BOSiR Barcin 2:3 Noteć Łabiszyn
18:00 Orzeł Bydgoszcz 0:9 GLZS Sadki
Niedziela, 04 sierpnia 2019
11:00 Kujawy/Błękitni Markowice 1:3 Gopło Kruszwica
11:00 Tarant Wójcin 0:3 Goplania Inowrocław
11:00 Łokietek Wierzchucin Królewski 1:8 Krajna Sępólno Krajeńskie
12:00 Grom Osie 1:5 Start Pruszcz
17:00 AF Brzoza 0:1 Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz
17:00 Noteć Gębice 5:3 Kujawianka Strzelno
17:00 Tucholanka Tuchola 0:6 Pomorzanin Serock
Wtorek, 13 sierpnia 2019
18:00 Victoria Kołaczkowo 2:5 Pałuczanka Żnin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - I runda 14.08.201915.08.2019
Środa, 14 sierpnia 2019
18:00 Orzeł Głogowo 1:2 Cyklon Kończewice
18:00 Pogrom Zbójno 2:1 Unia Wąbrzeźno
18:00 Wojownik Wabcz 4:5 Sokół Radomin
Czwartek, 15 sierpnia 2019
12:00 Tartak Klamry 0:14 Olimpia II Grudziądz
12:00 Zryw Wrocki 3:0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
16:00 Wisła Pędzewo 1:2 Drwęca Golub-Dobrzyń
18:00 Zamek Zamek Bierzgłowski 0:12 Elana II Toruń
20:00 Start Toruń 6:2 Opatrunki Toruń
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
Wtorek, 20 sierpnia 2019
18:00 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Cukrownik Tuczno 3:2 Noteć Gębice
17:00 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 0:11 Unia Janikowo
17:00 Zagłębie Piechcin 1:4 Pogoń Mogilno
17:30 Gopło Kruszwica 1:2 Unia Gniewkowo
17:30 Gwiazda Bukowiec 1:3 Start Warlubie
17:30 Polonia Bydgoszcz 5:2 Noteć Łabiszyn
17:30 Pomorzanin Serock 2:0 BKS Bydgoszcz
17:30 Sparta Przysiersk 0:6 Wda Świecie
17:30 GLZS Sadki 0:8 Sportis Łochowo
18:00 Rawys Raciąż 6:2 Krajna Sępólno Krajeńskie
18:00 Czarni Nakło nad Notecią 0:8 SP Zawisza Bydgoszcz
18:00 KS Brzoza 0:5 Notecianka Pakość
18:00 LKS Dąbrowa Chełmińska 2:5 Piast Złotniki Kujawskie
18:00 LZS Grochowiska Księże 1:2 Pałuczanka Żnin
18:00 Piaski Bydgoszcz 0:6 Unia Solec Kujawski
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 Goplania Inowrocław 1:4 Cuiavia Inowrocław
18:00 Victoria Koronowo 5:3 Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Włocławek - I runda 03.09.201904.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
17:00 MGKS Lubraniec 3:5 Zdrój Ciechocinek
Środa, 04 września 2019
17:00 Lech Dobre 3:4 Tłuchovia Tłuchowo
17:00 Mień Lipno 5:8 Łokietek Brześć Kujawski
17:00 Piast Bądkowo 0:3 GKS Baruchowo
17:00 Start Stawki 1:2 Skrwa Skrwilno
17:00 Unia Choceń 1:8 Kujawiak Kowal
17:00 Wzgórze Raciążek 2:8 LTP Lubanie
17:00 Ziemowit Osięciny 0:1 Lubienianka Lubień Kujawski
17:00 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0 Wisła Dobrzyń
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - II runda 04.09.201910.09.2019
17:00 Drwęca Golub-Dobrzyń 1:3 Mustang Ostaszewo
17:00 Legia Chełmża 1:2 Sparta Brodnica
17:00 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:0 Flisak Złotoria
17:00 Pogrom Zbójno 0:3 Pomorzanin Toruń
17:00 Promień Kowalewo Pomorskie 3:5 Chełminianka Chełmno
17:00 Sokół Radomin 5:1 Olimpia II Grudziądz
17:30 Zryw Wrocki 0:4 Cyklon Kończewice
Wtorek, 10 września 2019
20:00 Start Toruń 2:6 Elana II Toruń
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201924.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:00 Wda Świecie 3:0 Sportis Łochowo
16:30 Victoria Koronowo 2:4 Unia Solec Kujawski
17:00 Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 1:9 Pogoń Mogilno
17:00 Notecianka Pakość 0:1 Unia Janikowo
17:00 Pałuczanka Żnin 2:4 Piast Złotniki Kujawskie
17:00 Pomorzanin Serock 1:2 Unia Gniewkowo
17:00 Start Warlubie 2:4 Start Pruszcz
Środa, 18 września 2019
17:00 Cukrownik Tuczno 0:4 Cuiavia Inowrocław
Wtorek, 24 września 2019
16:30 Rawys Raciąż 1:4 Polonia Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Włocławek - II runda 18.09.201918.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:30 GKS Baruchowo 8:2 Lider Włocławek
16:30 Lubienianka Lubień Kujawski 2:4 Lech Rypin
16:30 Skrwa Skrwilno 0:6 Włocłavia Włocławek
16:30 Tłuchovia Tłuchowo 6:5 LTP Lubanie
16:30 Zdrój Ciechocinek 2:4 Kujawianka Izbica Kujawska
16:30 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:7 Kujawiak Kowal
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - III runda 25.09.201925.09.2019
Środa, 25 września 2019
16:00 Cyklon Kończewice 3:1 Chełminianka Chełmno
16:00 Elana II Toruń 0:1 Mustang Ostaszewo
16:00 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:3 Pomorzanin Toruń
16:00 Sokół Radomin 1:4 Sparta Brodnica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - IV runda 02.10.201909.10.2019
Środa, 02 października 2019
15:00 SP Zawisza Bydgoszcz 9:0 Piast Złotniki Kujawskie
16:30 Unia Solec Kujawski 1:2 Unia Janikowo
Środa, 09 października 2019
16:00 Start Pruszcz 1:4 Wda Świecie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Włocławek - III runda 02.10.201902.10.2019
Środa, 02 października 2019
16:00 Kujawiak Kowal 3:1 Kujawianka Izbica Kujawska
16:00 Tłuchovia Tłuchowo 2:6 Lech Rypin
16:00 Łokietek Brześć Kujawski 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
17:30 GKS Baruchowo 1:1 Włocłavia Włocławek