Regionalny Puchar Polski - łódzkie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - runda wstępna 01.08.201907.08.2019
Czwartek, 01 sierpnia 2019
18:30 Orzeł Kazimierz 3:1 Sokół II Aleksandrów Łódzki
Piątek, 02 sierpnia 2019
18:30 Grom Powodów 0:13 Orzeł Parzęczew
18:30 Sokół Lutomiersk 0:4 KAS Konstantynów Łódzki
Sobota, 03 sierpnia 2019
Akademia Abi Krośniewice 0:3 Krośniewianka Krośniewice
Tex Auto Łódź 0:3 Victoria Rąbień
Viking Łódź 0:3 Włókniarz Konstantynów Łódzki
15:00 Magnat Sierpów 2:5 LKS Rosanów
17:30 Orzeł Piątkowisko 4:6 PTC Pabianice
18:00 Husaria Rzgów 1:1 Włókniarz Pabianice
Niedziela, 04 sierpnia 2019
11:00 KP Byszewy 2:5 LKS Gałkówek
11:00 Powstaniec Dobra 1:3 KKS Koluszki
11:00 ŁKS III Łódź 0:3 AKS SMS Łódź
12:00 Sokół Popów 3:1 LZS Justynów
17:00 Victoria Grabów 1:2 Ostrowia Ostrowy
17:00 Victoria Łódź 1:2 GLKS Dłutów
17:30 Huragan Swędów 0:10 LKS Różyca
Środa, 07 sierpnia 2019
18:30 Czarni Smardzew 2:4 Start Brzeziny
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - I runda 03.08.201906.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:00 LZS Masłowice 1:2 MLKS Konopnica
Niedziela, 04 sierpnia 2019
14:00 Widavia Widawa 1:2 MKS MOS Zduńska Wola
15:00 Jaga Lututów 0:8 LKS Chojne
16:00 KS Czarnożyły 0:3 Hetman Rusiec
16:00 KS Kraszkowice 0:6 Czarni Rząśnia
16:00 KS Radoszewice 2:9 Słowian Dworszowice
16:00 KS Wieluń 8:3 GKS Sędziejowice
16:00 LKS Kamienna 1:2 Sommer Zapole
16:00 LUKS Bałucz 0:1 Tęcza Brodnia
16:00 Płomień Makowiska 7:2 GLKS Strzelce Wielkie
16:00 Victoria Skomlin 1:7 LZS Brąszewice
16:00 Victoria Szadek 6:0 KS Karsznice (Zduńska Wola)
17:00 Amatorzy Zapolice 1:12 TS Janiszewice
17:00 Warta II Sieradz 1:5 Piast Błaszki
Wtorek, 06 sierpnia 2019
18:00 GKS Czastary 2:0 Prosna Wieruszów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - I runda 04.08.201904.08.2019
Niedziela, 04 sierpnia 2019
12:00 Pogrom Radomsko 1:2 Alfa Kleszczów
16:00 GKS IV Bełchatów 8:1 Polonia Gorzędów
17:00 Emik Brudaki 3:4 Polonia II Piotrków Trybunalski
17:00 LKS Januszewice 3:6 LUKS Mroczków-Dzielna
Środa, 07 sierpnia 2019
17:00 OSP Gomulin 0:4 KS Grocholice (Bełchatów)
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - II runda 09.08.201911.08.2019
Piątek, 09 sierpnia 2019
17:30 GKS III Bełchatów 0:2 Astoria Szczerców
Sobota, 10 sierpnia 2019
11:00 GKS II Bełchatów 2:2 Omega II Kleszczów
16:00 LUKS Gomunice 0:2 Start Lgota Wielka
17:00 GKS IV Bełchatów 3:0 Czarni Rozprza
17:30 Błysk Aleksandrów 0:6 KS Paradyż
Niedziela, 11 sierpnia 2019
17:00 Alfa Kleszczów 6:4 GUKS Gorzkowice
17:00 Grabka Grabica 0:4 Skalnik Sulejów
17:00 KS Grocholice (Bełchatów) 1:2 LKS Mierzyn
17:00 LUKS Mroczków-Dzielna 4:3 Gerlach Drzewica
17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski 3:2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)
17:00 Relax Czerniewice 1:2 RKS Rzeczyca
17:00 KS Mniszków 0:1 Olimpia Wola Załężna
17:00 LKS Lubochnia 3:1 Włókniarz Moszczenica
17:00 LKS Wola Krzysztoporska 0:4 Szczerbiec Wolbórz
17:00 Victoria Żytno 0:3 KS Niedośpielin
17:00 Zjednoczeni Bełchatów 3:0 Świt Kamieńsk
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - II runda 09.08.201911.08.2019
Piątek, 09 sierpnia 2019
18:00 LKS Chojne 6:1 LZS Brąszewice
Sobota, 10 sierpnia 2019
16:00 Victoria Szadek 1:1 Tęcza Brodnia
17:00 Hetman Rusiec 0:2 TS Janiszewice
Niedziela, 11 sierpnia 2019
16:00 GKS Czastary 2:0 Czarni Rząśnia
16:00 Płomień Makowiska 1:4 KS Wieluń
16:00 Sommer Zapole 3:1 MKS MOS Zduńska Wola
17:00 Piast Błaszki 6:1 Słowian Dworszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - I runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
11:00 Start Złaków Borowy 1:3 Widok Skierniewice
17:00 Korona Wejsce 9:1 Victoria Bielawy
17:00 Laktoza Łyszkowice 0:3 Jutrzenka Drzewce
17:00 GKS Bedlno 4:2 Orlęta Cielądz
17:00 Manchatan Nowy Kawęczyn 1:2 GLKS Wołucza
Niedziela, 11 sierpnia 2019
11:00 LKS Grabice 2:3 Olimpia Chąśno
11:00 Fenix Boczki 0:5 Zryw Wygoda
11:00 GKS Głuchów 2:6 Pogoń Godzianów
11:00 Korona Stary Dwór 2:4 Olympic Słupia
15:00 Mazovia Rawa Mazowiecka 3:2 Macovia Maków
15:00 Victoria Chrząszczew 0:6 Pogoń Bełchów
15:00 Victoria Zabostów Duży 3:6 GLKS RZD Żelazna
15:00 Sobpol Konopnica 1:2 Unia II Skierniewice
16:00 Vagat Domaniewice 0:3 Olimpia Jeżów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201928.08.2019
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Alfa Kleszczów 1:9 Start Lgota Wielka
17:00 GKS IV Bełchatów 7:3 Astoria Szczerców
17:00 KS Paradyż 5:2 Szczerbiec Wolbórz
17:00 LKS Mierzyn 1:3 KS Niedośpielin
17:00 Polonia II Piotrków Trybunalski 5:4 Skalnik Sulejów
17:00 RKS Rzeczyca 0:2 LKS Lubochnia
17:00 Zjednoczeni Bełchatów 3:4 GKS II Bełchatów
Środa, 28 sierpnia 2019
16:30 Olimpia Wola Załężna 2:3 LUKS Mroczków-Dzielna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - II runda 21.08.201921.08.2019
Środa, 21 sierpnia 2019
17:30 GKS Bedlno 3:1 Olimpia Chąśno
17:30 Jutrzenka Drzewce 2:0 Unia II Skierniewice
17:30 Korona Wejsce 3:0 Zryw Wygoda
17:30 Mazovia Rawa Mazowiecka 1:3 GLKS Wołucza
17:30 Olimpia Jeżów 5:1 GLKS RZD Żelazna
17:30 Pogoń Bełchów 3:2 Olympic Słupia
17:30 Pogoń Godzianów 4:4 Juvenia Wysokienice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - I runda 27.08.201903.09.2019
Wtorek, 27 sierpnia 2019
20:30 KAS Konstantynów Łódzki 5:3 Orzeł Kazimierz
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 GLKS Dłutów 3:3 PTC Pabianice
17:00 GLKS Sarnów/Dalików 0:2 KS Kutno
17:00 LKS Rosanów 1:3 Zjednoczeni Stryków
17:00 Orzeł Parzęczew 1:1 Sokół Aleksandrów Łódzki
17:30 Błękitni Dmosin 0:2 Boruta Zgierz
17:30 KKS Koluszki 1:2 Start Brzeziny
17:30 Krośniewianka Krośniewice 0:7 KS II Kutno
17:30 Ostrowia Ostrowy 1:2 Ner Poddębice
17:30 Włókniarz Pabianice 1:3 ŁKS II Łódź
17:45 LKS Różyca 10:2 Nowosolna Łódź
18:00 LKS Gałkówek 0:11 Stal Głowno
18:00 Sokół Popów 1:8 Widzew II Łódź
18:00 Włókniarz Konstantynów Łódzki 1:4 GKS Ksawerów
20:00 AKS SMS Łódź 1:3 Zawisza Rzgów
Wtorek, 03 września 2019
17:30 Victoria Rąbień 2:4 Andrespolia Wiśniowa Góra
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - III runda 28.08.201928.08.2019
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 GKS Czastary 1:5 Orkan Buczek
17:00 LKS Chojne 0:4 LKS Kwiatkowice
17:00 Piast Błaszki 6:1 MLKS Konopnica
17:00 Sommer Zapole 0:4 Warta Sieradz
17:00 TS Janiszewice 3:4 Pogoń Zduńska Wola
17:30 KS Wieluń 1:3 Warta Działoszyn
17:30 Victoria Szadek 0:6 Jutrzenka Warta
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - IV runda 03.09.201918.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
16:15 LUKS Mroczków-Dzielna 0:10 KS Paradyż
Środa, 04 września 2019
16:00 GKS II Bełchatów 2:3 Omega Kleszczów
16:00 KS Niedośpielin 2:2 Polonia Piotrków Trybunalski
16:00 LKS Lubochnia 3:2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 Pilica Przedbórz 0:2 RKS Radomsko
16:00 Polonia II Piotrków Trybunalski 0:10 Ceramika Opoczno
16:00 Stal Niewiadów 5:6 Włókniarz Zelów
Środa, 18 września 2019
16:30 GKS IV Bełchatów 2:3 Start Lgota Wielka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - III runda 04.09.201904.09.2019
Środa, 04 września 2019
16:30 Jutrzenka Drzewce 3:0 GLKS Wołucza
16:30 Korona Wejsce 1:6 GKS Bedlno
16:30 Pogoń Bełchów 1:2 Widok Skierniewice
16:30 Pogoń Godzianów 1:7 Olimpia Jeżów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - 1/4 finału 17.09.201918.09.2019
Wtorek, 17 września 2019
16:00 GKS Bedlno 1:0 Pelikan II Łowicz
Środa, 18 września 2019
16:00 Jutrzenka Drzewce 0:9 Pelikan Łowicz
16:00 Olimpia Jeżów 0:4 Orzeł Nieborów
16:00 Widok Skierniewice 0:9 Unia Skierniewice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - II runda 17.09.201918.09.2019
Wtorek, 17 września 2019
20:00 KAS Konstantynów Łódzki 0:4 ŁKS II Łódź
Środa, 18 września 2019
16:00 KS II Kutno 1:5 Widzew II Łódź
16:00 Orzeł Parzęczew 0:4 Zawisza Rzgów
16:00 Stal Głowno 2:1 Boruta Zgierz
16:30 LKS Różyca 3:1 Start Brzeziny
16:30 PTC Pabianice 0:10 Zjednoczeni Stryków
18:00 GKS Ksawerów 3:6 KS Kutno
20:00 Ner Poddębice 2:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - 1/4 finału 18.09.201925.09.2019
15:30 Omega Kleszczów 2:4 Polonia Piotrków Trybunalski
15:30 Włókniarz Zelów 0:6 RKS Radomsko
15:45 KS Paradyż 4:3 Ceramika Opoczno
Środa, 25 września 2019
15:30 LKS Lubochnia 2:0 Start Lgota Wielka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Skierniewice - 1/2 finału 02.10.201902.10.2019
Środa, 02 października 2019
15:30 GKS Bedlno 0:5 Pelikan Łowicz
15:30 Orzeł Nieborów 2:2 Unia Skierniewice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - 1/2 finału 02.10.201902.10.2019
15:00 KS Paradyż 1:6 RKS Radomsko
15:00 LKS Lubochnia 0:1 Polonia Piotrków Trybunalski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - 1/4 finału 09.10.201916.10.2019
Środa, 09 października 2019
15:30 Jutrzenka Warta 4:2 Warta Działoszyn
15:30 Pogoń Zduńska Wola 3:1 LKS Kwiatkowice
Środa, 16 października 2019
19:00 Warta Sieradz 3:2 Orkan Buczek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - 1/4 finału 16.10.201916.10.2019
15:00 Zawisza Rzgów 2:0 Ner Poddębice
15:30 LKS Różyca 1:1 ŁKS II Łódź
15:30 Stal Głowno 0:2 KS Kutno
16:30 Widzew II Łódź 2:1 Zjednoczeni Stryków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - 1/2 finału 30.10.201930.10.2019
Środa, 30 października 2019
14:00 Piast Błaszki 2:2 Jutrzenka Warta
18:00 Warta Sieradz 6:0 Pogoń Zduńska Wola
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - 1/2 finału 06.11.201906.11.2019
Środa, 06 listopada 2019
13:00 Zawisza Rzgów 1:4 ŁKS II Łódź
16:30 Widzew II Łódź 3:2 KS Kutno