Regionalny Puchar Polski - lubelskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - II runda 31.07.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
16:30 Amator Rososz-Leopoldów 2:3 Mazowsze Stężyca
17:00 MKS Ryki 0:2 Garbarnia Kurów
Niedziela, 04 sierpnia 2019
13:00 LKS Potok Wielki 1:6 LKS Stróża
17:30 KPP Opole Lubelskie 0:6 Stal Poniatowa
17:30 Kadet Lisów 0:2 Sokół Konopnica
17:30 LKS Gościeradów 2:9 Janowianka Janów Lubelski
17:30 Orion Niedrzwica Duża 3:0 Tęcza Bełżyce
17:30 POM Iskra Piotrowice 0:0 Świdniczanka Świdnik Mały
17:30 Wisła II Puławy 5:1 Opolanin Opole Lubelskie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - I runda 03.08.201904.08.2019
Sobota, 03 sierpnia 2019
17:00 ULKS Dębowica 0:2 Bizon Jeleniec
17:30 LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2:4 OKS BOZPN Biała Podlaska
Niedziela, 04 sierpnia 2019
13:00 Armaty Stoczek Łukowski 1:0 Dwernicki Stoczek Łukowski
13:00 Olimpia Jabłoń 2:1 SRG Sławatycze
13:00 Orzeł Zalesie 0:3 Wenus Oszczepalin
13:00 Tur Turze Rogi 3:2 Start Gózd
13:00 Unia II Krzywda 1:3 Polesie Serokomla
13:00 Unia II Żabików 2:2 Wóldom Wólka Domaszewska
13:00 Absolwent Domaszewnica 1:7 ŁKS Łazy
13:00 Ar-Tig Huta Dąbrowa 7:1 Sokół Adamów
13:00 Az-Bud Komarówka Podlaska -:- Tytan Wisznice
13:00 Bór Dąbie 3:2 Bad Boys Zastawie
16:00 Huragan II Międzyrzec Podlaski 1:2 SPLGMP Rogoźnica
16:00 Janowia Janów Podlaski 1:2 Granica Terespol
16:00 Lutnia II Piszczac -:- Krzna Rzeczyca
16:00 Niwa Łomazy 3:0 Unia Żabików
16:00 Orkan Wojcieszków 3:2 Piekiełko Przykwa
16:00 Perła Dwornia 7:4 Orlęta Gołaszyn
16:00 Twierdza Kobylany 2:3 LKS Milanów
16:00 Victoria Parczew 0:2 Lutnia Piszczac
16:00 Agrosport Leśna Podlaska -:- Orzeł Czemierniki
16:00 LZS Dobryń 1:3 Grom Kąkolewnica
16:00 Młodzieżówka Radzyń Podlaski 1:2 Unia Krzywda
16:00 Olimpia Okrzeja 0:3 Kujawiak Stanin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość/Biłgoraj - finał 04.08.201904.08.2019
16:00 Tanew Majdan Stary 3:2 Cosmos Józefów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość/Tomaszów Lubelski - finał 04.08.201904.08.2019
17:00 Pogoń 96 Łaszczówka 1:2 Huczwa Tyszowce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość/Zamość - finał 04.08.201904.08.2019
17:00 Olimpia Miączyn 0:3 Gryf Gmina Zamość
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - II runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
17:00 Niwa Łomazy 3:3 OKS BOZPN Biała Podlaska
Niedziela, 11 sierpnia 2019
16:00 Armaty Stoczek Łukowski 7:2 Wóldom Wólka Domaszewska
16:00 Az-Bud Komarówka Podlaska 1:1 LKS Milanów
16:00 Bór Dąbie 1:5 Grom Kąkolewnica
16:00 Granica Terespol 0:5 Lutnia Piszczac
16:00 Olimpia Jabłoń 1:0 Krzna Rzeczyca
16:00 Orkan Wojcieszków 0:1 SPLGMP Rogoźnica
16:00 Orzeł Czemierniki 0:3 ŁKS Łazy
16:00 Perła Dwornia 1:5 Ar-Tig Huta Dąbrowa
16:00 Polesie Serokomla 5:3 Kujawiak Stanin
16:00 Tur Turze Rogi 4:2 Wenus Oszczepalin
16:00 Unia Krzywda 0:2 Bizon Jeleniec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - I runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
14:00 Chełmska Husaria Chełm 4:1 Vojsławia Wojsławice
Niedziela, 11 sierpnia 2019
17:00 Jednostka Wojskowa 1230 Chełm 0:3 Hutnik Dubeczno
17:00 Nonejmy Krasnystaw 2:9 Znicz Siennica Różana
17:00 Pomian Chełm 1:6 Vitrum Wola Uhruska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - III runda 10.08.201911.08.2019
Sobota, 10 sierpnia 2019
17:00 Garbarnia Kurów 2:3 Granit Bychawa
17:00 Mazowsze Stężyca 0:3 Powiślak Końskowola
17:00 Orion Niedrzwica Duża 3:4 Lublinianka Lublin
17:00 Sokół Konopnica 0:4 Lewart Lubartów
17:00 Stal Poniatowa 4:2 LKS Stróża
Niedziela, 11 sierpnia 2019
11:00 Avia II Świdnik 2:1 Górnik II Łęczna
16:00 Janowianka Janów Lubelski 0:5 Świdniczanka Świdnik Mały
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - II runda 14.08.201921.08.2019
Środa, 14 sierpnia 2019
18:00 Spółdzielca Siedliszcze 3:1 Orzeł Srebrzyszcze
Czwartek, 15 sierpnia 2019
11:00 Chełmska Husaria Chełm 3:2 Brat Siennica Nadolna
17:00 Hetman Żółkiewka 4:4 Bug Hanna
17:00 Hutnik Dubeczno 4:1 Frassati Fajsławice
17:00 Ogniwo Wierzbica 2:1 Agros Suchawa
17:00 Ruch Izbica 0:2 Granica Dorohusk
17:00 Unia Rejowiec 2:1 Start Pawłów
17:00 Vitrum Wola Uhruska 0:3 Start Krasnystaw
17:00 Znicz Siennica Różana 1:3 Unia Białopole
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Astra Leśniowice 4:2 MKS Siedliska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - III runda 18.08.201921.08.2019
Niedziela, 18 sierpnia 2019
16:00 Armaty Stoczek Łukowski 1:2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
16:00 Tur Turze Rogi 0:4 Polesie Serokomla
Środa, 21 sierpnia 2019
17:00 Grom Kąkolewnica 1:2 Podlasie Biała Podlaska
17:00 LKS Milanów 0:6 Orlęta Radzyń Podlaski
17:00 Niwa Łomazy 1:2 Lutnia Piszczac
17:00 Olimpia Jabłoń 1:3 Bizon Jeleniec
17:00 SPLGMP Rogoźnica 1:2 Huragan Międzyrzec Podlaski
17:00 ŁKS Łazy 5:8 Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość - 1/4 finału 04.09.201904.09.2019
Środa, 04 września 2019
16:30 Gryf Gmina Zamość 1:3 Łada 1945 Biłgoraj
16:30 Tanew Majdan Stary 0:5 Kryształ Werbkowice
16:30 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:4 Hetman Zamość
16:30 Unia Hrubieszów 7:1 Huczwa Tyszowce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
16:00 Lutnia Piszczac 2:4 Orlęta Radzyń Podlaski
16:30 Ar-Tig Huta Dąbrowa 0:2 Podlasie Biała Podlaska
17:00 Polesie Serokomla 3:8 Huragan Międzyrzec Podlaski
Środa, 25 września 2019
16:00 Bizon Jeleniec 2:1 Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - IV runda 11.09.201911.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 Avia II Świdnik 2:4 Granit Bychawa
16:30 Stal Poniatowa 3:3 Powiślak Końskowola
16:30 Wisła II Puławy 0:4 Lewart Lubartów
16:30 Świdniczanka Świdnik Mały 3:2 Lublinianka Lublin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - III runda 18.09.201918.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:00 Chełmska Husaria Chełm 5:1 Astra Leśniowice
16:00 Granica Dorohusk 2:1 Victoria Żmudź
16:00 Hutnik Dubeczno 1:4 Unia Rejowiec
16:00 Ogniwo Wierzbica 3:0 Bug Hanna
16:00 Spółdzielca Siedliszcze 0:8 Sparta Rejowiec Fabryczny
16:00 Start Krasnystaw 2:0 Włodawianka Włodawa
16:00 Unia Białopole 2:2 Kłos Chełm
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/4 finału 25.09.201908.10.2019
Środa, 25 września 2019
15:45 Granit Bychawa 2:3 Avia Świdnik
15:45 Lewart Lubartów 0:0 Stal Kraśnik
15:45 Świdniczanka Świdnik Mały 0:5 Wisła Puławy
Wtorek, 08 października 2019
15:15 Powiślak Końskowola 0:5 Motor Lublin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość - 1/2 finału 25.09.201925.09.2019
Środa, 25 września 2019
16:00 Kryształ Werbkowice 3:3 Unia Hrubieszów
16:00 Łada 1945 Biłgoraj 0:6 Hetman Zamość
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - IV runda 16.10.201916.10.2019
Środa, 16 października 2019
14:45 Chełmska Husaria Chełm 1:3 Kłos Chełm
14:45 Granica Dorohusk 0:1 Sparta Rejowiec Fabryczny
14:45 Ogniwo Wierzbica 1:4 Chełmianka Chełm
14:45 Start Krasnystaw 4:1 Unia Rejowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/2 finału 29.11.201930.11.2019
Piątek, 29 listopada 2019
18:00 Motor Lublin -:- Wisła Puławy
Sobota, 30 listopada 2019
12:00 Lewart Lubartów -:- Avia Świdnik
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - 1/2 finału 07.03.202007.03.2020
Sobota, 07 marca 2020
Bizon Jeleniec -:- Podlasie Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski -:- Orlęta Radzyń Podlaski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość - finał 06.05.202006.05.2020
Środa, 06 maja 2020
17:00 Unia Hrubieszów -:- Hetman Zamość